Wpis z mikrobloga

Chyba cały czas próbowałem to wypierać, myśląc że połowa wpisów to takie marne trolle, no ale chyba jednak trzeba się pogodzić, że ludzi których się mija na ulicy często mają pustkę w głowie (_ )


@krzysiek944: Starczy przypomnieć, że większość ludzi w tym kraju głosuje na ***. p0lacy to jednak debile, tego nic już nigdy nie zmieni.
@krzysiek944: @jabolsy: @AgentGRU: @Exxan:
Ja całkowicie świadomie abdykowałem od swojego czynnego prawa wyborczego.

Śledziłem kampanię, mam świadomość konsekwencji politycznych w przypadku wyboru jednego lub drugiego kandydata i nawet uważam, że jeden z nich w sposób lepszy wpisywałby się w moją wizję kraju. A jednak po tej długiej kampanii wyborczej i w ogóle środowisku, które reprezentuje, ręka by mi uschła gdybym miał oddać na niego głos.
Ponadto jestem przekonany,
@Pippo: No tak lepiej nie zagłosować i pozwolić wybrać innym, mimo że jakiś kandydat jest komuś bliższy i może zagłosować według niego na "mniejsze zło" jeśli żaden z kandydatów mu nie odpowiada w 100%. Najbardziej nie lubię osób które mówiły wprost, że nie były na wyborach, a potem są pierwsze do krytykowania działań władzy, świadomie zrezygnowały z wyboru. Szczególnie jeśli ktoś chociaż w minimalnym stopniu się interesuje poltyką powinien zdawać sobie