Wpis z mikrobloga

Dobra jak myślicie,
Wypożyczyłem iqosa na 7 dni i kminimy w 2 osoby jak kupić najtaniej. Wymyślimy takie coś, że skoro konta już mamy, więc jak z jednego konta polecimy kupno iqosa dostajemy go za 135 zł minus 56 zł (koszt 4 paczek które dostajemy dodatkowo do zakupu jednej), a drugiego za punkty z iqos club za 1 zł.
Co myślicie przejdzie takie coś czy niezbyt? I jak jest z kontami iqos club po zakończeniu wypożyczenia takowego sprzętu?
#iqos
  • 7
  • Odpowiedz
@Vivimorte: Z testem na 7dni chyba nic nie zdziałacie :( Zostaje kupić jednego z kodem polecającym np EXQLOAN można nawet w punkcie iqos za 135zł do tego masz nie 4 paczki tylko 5 ;) 3 odrazu i kod na 3 w cenie 1 po zarejestrowaniu w iqos club i masz 30dni na zwrot ;) jak kupisz w punkcie odrazu mów że chcesz zaproszenie do klubu ;) Tym sposobem masz na swoim
  • Odpowiedz
@Vivimorte: 2 opcja o ile masz już iqos club i link polecający dajesz znajomemu link zapraszający on kupuje za 135zł koniecznie w punkcie iqos kupuje z kodem i ma te 5 paczek plus ty dostajesz odrazu kod na 5 paczek w cenie 1 czyli finalnie do tego zakupu można powiedzieć że jest 9 paczek czyli iqos 2.4 w zasadzie za 9zł ;) a dalej wedle opisu wyżej tylko na jego koncie
  • Odpowiedz
@neo10: w tym sęk dlaczego się zastanawiałem czy tak zrobić jak chciałem, bo konto iqos club mamy i 400 pkt już na nim też dlatego się zastanawiałem czy w tym okresie próbnym można zaprosić znajomego z którym kminię o tym, będzie miał iqosa za 135 a ja z tego konta w okresie próbnym kupię za 1 zł xd
  • Odpowiedz
@Vivimorte: jak to próbne to to mamy z 400punktami i zostało tam troche czasu i masz na nie otwarty iqos club czyli kod/link zaproszenia na koncie mamy to jak znajomy kupi z wykorzystaniem tego kodu/zaproszenia to powinieneś mieć status gold na tym mamy bo przekroczy 1000punktów czyli dostać kod na -149zł aby kupić iqosa 2.4 z konta mamy za 1zł i co za tym idzie konto mamy zostanie aktywne bo będzie
  • Odpowiedz