Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: Gdzie ta wymiana pokoleniowa? Z każdego miasta młodzi #!$%@?ą albo do Rzeszowa i siedzą tam bo studia/praca, bądź lecą na zachód kraju bo tam coś jest. Ci co zostają w swoich rodzinnych miastach w większości klepią mantrę że pis jest cudowny bo "dał". Podkarpacie się nie będzie rozwijać dopóki kolesiostwo będzie stało tutaj na tak wysokim poziomie (patrzeć kasa dla Stalowej Woli vs kasa dla Tarnobrzegu), w miastach w których
@buraczanymariaczi: za 10-15 lat, możesz zapamiętać. Zgadzam się w większości z tym co napisałeś. Nie utożsamiam się z wolą większości tutejszych, prowadzę firmę, płacę podatki, jest mi tu dobrze. A takich ludzi jak ja jest więcej, nie tylko w Rzeszowie. Mój komentarz odnosił się do treści postu, nie życzę sobie żadnego oddawania Ukrainie. Wiem że to uproszczenie dla Was, ale gdybyście znali specyfikę terenów nadgranicznych powinniście wiedzieć jak to brzmi.
@UlicznyPoeta: Mieszkam tutaj więc wiem doskonale jak jest. I wiem że Ci co mieszkają na terenach przygranicznych też nie mają kolorowo. Sam wiem kiedy to potężne poszły inwestycje w budowę drugiej huty szkła obok Tarnobrzegu i jakie są tego efekty zaledwie 4-5 lat po budowie, gdzie brakuje młodych do pracy. To samo jest u mnie na firmie, pełno ludzi w wieku 60+ i nie widać młodych do pracy, bo każdy ucieka
@p00000lka: sam zamknij morde chamie zielonko od 1 tygodnia na wykopie.
Ja jestem też z podkarpacia, 10 tysięcznej dziury gdzie jest ponad 75% na dude.
Mieszkam w tym mieście 30 lat i mogę potwierdzić że to miasto skończonych debili, nawet starosta sobie na koszt podatników lata na wycieczki do zambii, i dalej ma poparcie mimo że on razem z całą resztą pisiorów jedynym czym się szczycą to w robieniu laski kaczyńskiemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheJaster: Wiesz byku, to nie jest tak, że tutaj mamy jakieś bardzo odmienne zdanie niż w innych częściach Polski. To zależy kogo zapytasz. Ja, jak i większość moich znajomych cieszymy się z bycia w UE, znam też takich, którzy uważają że powinniśmy z niej jak najszybciej wyjść.