Wpis z mikrobloga

Wyprowadziłbym się z tego kraju gdyby nie fakt, że kiedy wracałem przyrzekłem sobie, że już nigdy nie wyjadę i nie będę się więcej czuł jak obywatel drugiej kategorii.

30mln uprawnionych do głosowania, niespełna 15mln idzie do urn. 7,5 miliona głosuje na gościa od mgły.

Trzaskowski to nie był mój kandydat ale w drugiej turze tylko on był gwarantem niebycia długopisem partii rządzącej. Nie miałem wyjścia, trzeba było głosować na mniejsze zło.

Chyba nie wyszło. Od jutra będę śmieciem premium, bo nadal w tej chorej do szpiku kości, ukochanej Polsce.

3/4 narodu to idioci.

#wybory
  • 11
@supersonicmikeoftheskies Patriotyzm to choroba. Masz możliwość lepszego życia ale stoisz w tolsycznej relacji bo to tWoJa PoLsKa która pluje ci w mordę xD

Chcesz to zostawaj, bombelki będą zadowolone z nędznych PLN które dasz im w podatkach
Nie miałem wyjścia, trzeba było głosować na mniejsze zło.


@supersonicmikeoftheskies:
Nic nie "trzeba". Nie mamy już za wiele wolności w tym posranym świecie, ale mam zamiar korzystać z tych resztek jakie pozostały.
Nie zgadzam się z dudą i dyktaturą jednej partii. Trzaskowskiego również absolutnie nie popieram. Nie oddałem głosu co było zgodne z moim sumieniem, jak mam nadzieję każdy inny Polak. Jeśli będę wyboru żałował to będzie to chociaż mój wybór.
@supersonicmikeoftheskies: w pełni Ciebie rozumiem qumplu.
Zwróć jednak uwagę na mały, ale #!$%@? szalenie ważny szczegół.

Zakładając że wybory wygra jednak Trzaskowski.
To cytując tu słowa pewnego wielkiego Polaka .
"Nie będzie niczego" - Duda jest długopisem to fakt ale podpisuje ustawy, w tym również te pozytywne (wiek emerytalny, te tarcze kryzysowe, bez podatku pit do 26 roku życia itp) a jakby będzie Trzaskowski to nie podpiszemy żadnych ustaw.
Załóżmy za