Wpis z mikrobloga

Z tego co pokazują wyniki prawie połowa wyborców Konfederacji zagłosowała na ideowo przeciwnego im kandydata który światopoglądowo zdecydowanie jest lewicowcem aby tylko nie oddać głosu na Dudę. Pomimo tego dla części lewicowych wykopowiczów to wciąż za mało i powód do wyzwisk. Gdyby kandydatami w drugiej turze byli Duda vs Bosak i połowa wyborców Biedronia i partii Razem zagłosowała na Krzysztofa pomimo tak wielu różnic i odmiennego światopoglądu dla mnie byłby to sukces a nie powód do wyzwisk. #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 8
@muwieszeptem: Warto podkreślić, że ta "część" to wręcz połowa wyborców. Dla mnie osobiście to spore zdziwienie bo myślałem, że będzie to znacznie większa różnica. Wyników jeszcze nie znamy a kto wie, może ta połowa właśnie dała zwycięstwo nie Dudzie a Trzaskowskiemu z czym znowu problem będą mieli wyborcy PISu :-)
@CynicznyMarksista: Kolego może nie wyraziłem się jasno bądź mnie nie zrozumiałeś. Mój wpis dotyczy komentarzy osób lewicowych które rzucają wyzwiskami w wyborców konfederacji, że tylko połowa z nich zagłosowała na Trzaskowskiego i czemu tak mało. Moim prywatnym zdaniem nawet gdyby wynik był 90% do 10% na Dudę to i tak wciąż sukces Trzaskowskiego który potrafił pomimo tak odmiennych poglądów zachęcić te 10% do głosu na swoją osobę :-). Pozdrawiam
Kolego może nie wyraziłem się jasno bądź mnie nie zrozumiałeś. Mój wpis dotyczy komentarzy osób lewicowych które rzucają wyzwiskami w wyborców konfederacji, że tylko połowa z nich zagłosowała na Trzaskowskiego i czemu tak mało


@Marko_Polo1254: Ja właśnie kontestuje tę tezę. Tzn uważam że nie wiemy ile procent konfederatów zagłosował na kogo.