Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
Ciesze się, że kolejne wybory za 3 lata.

Może i jedni i drudzy zmądrzeją i zamiast tego plucia z obu stron w końcu zaczną merytorycznie rozmawiać.
Na dziś nikt PiSowi nie zagraża i to jest najgorsza wiadomość. Liczę, że partia Hołowni (o ile będzie taka) zabierze dużo PO. Konfederacja dużo PiSowi i jakoś skończmy wspólnie te (nie)rządy POPiSu.

Tego życzę sobie i wam.

Dziś wygrał Duda ale przegrała cała Polska.


#wybory #konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa (przestańcie być partyjną bojówką)
S.....j - Ciesze się, że kolejne wybory za 3 lata. 

Może i jedni i drudzy zmądrzeją ...

źródło: comment_1594610390HWwAagRztyELhibSgQQZep.jpg

Pobierz
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlexRk: No ja tak daleko się nie posuwam bo jednak tamte czasy były trochę gorsze co raczej przyznasz.

Zresztą Kaczyński długo w polityce nie zostanie. Trzeba pamiętać, że on jest chory i ma swoje lata. A, że w PiSie nie widać następcy to i nadzieja w tym, że JarKacz odejdzie na emeryturę i posypie się partia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Herubin: gówno prawda ¯\_(ツ)_/¯

PiS rządzi bo PO to partia miernot i tyle. Zamiast zająć się programem czy dotarciem do ludzi na wsiach to oni woleli gówno posty na Twitterze czy akcję pokroju Nitrasa po pigułach.

POPiS to fakt i negowanie tego świadczy tylko o tobie. Ale ja to rozumiem. Jak ktoś mnie zrównuje z pisem czy po to też się wkurzam.
Może i jedni i drudzy zmądrzeją i zamiast tego plucia z obu stron w końcu zaczną merytorycznie rozmawiać


@SynTwojejStarej: kolejny naiwniak xD nie, nigdy nie zmądrzeją, nawet na to nie licz. większość społeczeństwa jest głupia, potwierdzają to badania i statystyki i oczekiwanie, że coś się zmieni to jak oczekiwanie na cud i zbawiciela. daruj sobie
przez kretynów z tym pieprzeniem o popis rządzi obecnie PiS i Duda dostaje drugą kadencję.

@Herubin: Nie. PiS rządzi obecnie przez idiotów głosujących na PiS, oraz przez idiotów głosujących na PO, które mogło zaorać główną broń PiSu, czyli TVP, ale tego nie zrobiło.