Wpis z mikrobloga

#!$%@? się do Podkarpacia. Byłem tam rok temu i dwa lata temu latem w Bieszczadach i było super. Mam tam też rodzinę. Typowa Polska powiatowa, ludzie mają trochę mniej kasy, gorsze auta i ciuchy, ale to nie znaczy, że ONI są gorsi. Tfu wam w ryj. Chociaż i tak podejrzewam, że 3/4 tych yntelygentów jadących po Polsce wschodniej to jakieś gimby albo wczesne studenciaki przekonane o swojej wyjątkowości, bo mieszkają w dużym mieście. Tak wygląda cała wasza tolerancja.
#podkarpacie
#polityka
#patologiazmiasta
  • 13
@imajoke: @gradlon:
Gdyby nie podkarpackie, wygrałby RT. Oddać podkarpacie Ukrainie, najlepiej razem z lubelskim i skończy się eldorado pisowców. Mnie bardziej nie podoba się, że wygrała opcja za którą głosują emeryci, osoby niewykształcone i ze wsi. Czyli ludzie, którzy najmniej mają do powiedzenia, najmniejszy wkład w gospodarkę i przyszłość.
@imajoke:

Kto mówi że są gorsi? Ludzie w większości po prostu przytaczają statystyki. Fakty są takie, że prezydenta wybrali nam głównie starsi, niewykształceni ludzie ze wchodu. Możesz obrażać się na nie ile chcesz, ale taka jest prawda.