Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: człowiek narodził się do pracy tak jak mrówka pszczoła czy inne zwierzę, które codziennie się budzi i wykonuje swoje obowiązki dla dobra ogółu, a nie po to żeby tylko brać i konsumować jak jakiś leniwy hedonista
  • Odpowiedz
@Wierzbek: Nie zgadzam się... dorobiłem się jakiegoś tam majątku tylko dlatego że jestem leniwym hedonista. Od zawsze myślałem jak zarobić na budowie modelu co sam działa i nie wymaga pracy poza wysłaniem kilku maili. Dzięki temu mogę spędzać czas na hobby. Jakbym miał pracować dla samego pracowania to bym się nie wyrobił z rzeczami których chce się nauczyć i zobaczyć bo by mi życia zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: totalny brak egzystencji, bycie wrzodem społeczeństwa =/= spryt, praca nad sobą i rozwijanie pasji. Sam w sobie jesteś wartością dla społeczeństwa, twój spryt doprowadził, że twój model przejął twoją pracę i nie obciążasz tym innych, a wręcz przeciwnie dajesz coś od siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigbrotherabb: chętnie bym to pokazał dla mojej ciotki, ciekawe jaka byłaby jej reakcja, ale ona już po zawale to się trochę boję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz