Wpis z mikrobloga

Tak się cieszyłam, jak udało mi się po tylu latach we #wroclaw ogarnąć pokój z oknem na park. Co prawda nadodrze to wiadomo jaki klimat, czasem ktoś darł mordę ale generalnie cisza spokój. No to przyszedł remont Mostów Pomorskich i wszystkie tramwaje puścili mi pod oknem. Jestem wyrozumiała, no torów nie przesuną. Później zrobili mi tu pętle dla 714 i stoją te autobusy i sapią, a kto jechał tymi starymi volvo czy mercedesami to wie, że startują pięć minut i brzmi to jak pieśń umierającego słonia. Okej, to tymczasowe, jakoś dam radę. Ale jak otworzyli mi pod oknem jakiś śmieszny bar na dworze i do 24 gra muzyka to już z bezradności tylko leżę i się śmieje, bo nie umiem już być nawet zła XD ZACHCIALO SIĘ WIELKIEGO MIASTA KURRR
#zalesie choć topograficznie to #nadodrze
  • 8
@spokoczajnik: ja mam za oknem tory tramwajowe (Ołbin). Wynajmuję pokój i już na tyle mam tego dosyć, że wynająłem od sierpnia kawalerkę na Bajana. Za oknem kościół, więc grozi mi tylko budzenie na niedzielną mszę, ale tyle to się da przetrwać. Także życzę motywacji do przeprowadzki na odludzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@AlgorytmPrima mieszkałam rok na Księżu, ale dojazdy to była tragedia - wszędzie miałam daleko, a najbliższy market w Radwanicach. Na Bajana wydaje się być z tym lepiej o wiele. Mi chyba pozostaje przeniesc się do piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@spokoczajnik: Może lekki off topic, ale twoja wzmianka o "starych Mercedesach" kolejny raz uświadomiła mnie, że jestem stary... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dzisiaj pamiętam, gdy pierwszy raz, w 2008 roku, jechałem nowiutkim - pachnącym Mercedesem. Cóż to był za luksus! Cóż za przygoda! A to przecież było wczoraj! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież one ciągle są nowe! ( ͡° ʖ̯