Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, mam w mieszkaniu nierówno położone gładzie, nie ma wręcz kawałka równej ściany, bo remontowane po amatorsku ( ͡° ʖ̯ ͡°) w jaki sposób się poprawia tak #!$%@?ą robotę? Trzeba położyć nową warstwę gładzi na te już pomalowane ściany czy trzeba to w jakiś sposób wcześniej usunąć żeby nie #!$%@?ć jeszcze bardziej? Podobna sytuacja jest na niektórych sufitach.

#remontujzwykopem ##!$%@? #remont
Ms_Pancake - Hej Mirasy, mam w mieszkaniu nierówno położone gładzie, nie ma wręcz kaw...

źródło: comment_1594795255z29DbomfLW5CMRlqarKF9e.jpg

Pobierz
  • 75
@Ms_Pancake: oho, widzę, że masz nierówno pod sufitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no serio to jak chcesz na to kłaść gładź to co najmniej to porządnie zmyj z detergentem, przeszlifuj papierem i smarnij jakimś gruntem.

Ja bym to, co w tej chwili jest nierówne przeszlifował (można ręcznie packą, ale to sie umęczycie. Wypożyczyłbym taki diwajs elektryczny do szlifowania). Potem odpylił i zmył i zobaczył na ile
@pan-violaceus: Dobrze położona gładź i na tekturze falistej będzie wyglądała idealnie. Płyty gk to #!$%@? rozwiązanie ale jak ktoś totalnie boi się szlifowania i gładzi to ostatecznie może..., dobre to one są ale na sufit.