Wpis z mikrobloga

@therifler: nie wiem czy to dobry pomysł, przesiadka z 200 konnego accorda na 450konne Audi (teoretycznie, bo mocy nie trzymają). Tym bardziej że sam mówiłeś że nie jesteś mistrzem kierownicy, a audi naprawdę ma skłonność do podsterowności, w dodatku z takim ciężkim silnikiem. Co prawda Audi nie chce Cię zabić na każdym zakręcie, ale mimo wszystko ta moc, może ponieść fantazja.

Nie myślałeś nad jakimś usportowionym kompaktem może? Rozsądniej zrobić przesiadkę
Poszukam jeszcze trochę review różnych, jeżeli jest tak źle jak piszesz to może zrezygnuję.


@therifler:

Spróbuj się po prostu przejechać -- może Twoje subiektywne odczucia będą zupełnie inne i auto Ci przypasuje idealnie? Choć biorąc pod uwagę, że jeździsz Accordem, to wątpię ;)

Jeśli nie jesteś sztywno zafiksowany na RS5, to rozważ inne opcje, szczególnie poza Niemcami. Nie wiem jaki masz budżet -- ale jeśli mieści się w nim np. Cadillac
@kasztan00: miałem Seville STS z 2000r na weekendowe przejażdżki mimo że to zupełnie inny samochód, niż CTS-V, to jeździło się cudownie, ale kur... Jak on niemiłosiernie był uciążliwy w eksploatacji, mimo małych przebiegów, ciągle coś się sypało: D 4,6l 305KM, tylko napęd ze złej strony, przez co do setki jakieś 7s, ale na autostradzie, bajka. Ale ogólnie ten Northstar, to nie jest wzór bezawaryjności wsród V8.

Jednak czasami zastanawiam się czy
Cadillac CTS-V

@kasztan00: Wygląda zacnie. Przyjrzę się. Diagnostę umówię na przyszły tydzień, generalnie chyba nie ma się co śpieszyć. Dzięki za ciekawą propozycję.
@Iceman_: Mnie 7 sekund do setki nie jara. Chciałbym chociaż 6.5 s, a najlepiej z 5.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@therifler: Po pierwsze nie słuchaj tych głupot o Audi od typów jak kasztan00.

Nie raz zaczynał te #!$%@?, dostawał w łeb 30 czasówkami, jak Rs5 jedzie konkurencyjną M3 E92 na praktycznie każdym torze na świecie, ale i tak zawsze będzie gadał to samo. Typ ma prawdopodobnie jakiś gruby kompleks i pisze w każdym temacie o Audi o podsterowności.

Rs5 B8 jest najlepiej skręcającym autem wśród trójcy Rs/M/AMG swoich lat, tego możesz
Wołam @kupkesobieciagne, @kasztan00, @Iceman, @cwlmod,
@rozowarulez, @Trusky92, @kuraku, @PeterFile, @xbednar, @razdwarazdwa, @bartek915, @laquilat, @Mithrindil.

Moje doświadczenie z grupą AutoAuto chciałbym oprzeć na mojej próbie zakupu Audi RS5 2011 w cenie 92900 zł. Po dotarciu na miejsce w celu oględzin i jazdy próbnej, przywitawszy sprzedawcę Pana Piotra Sałka, usłyszałem w ramach przywitania "chodź". No okej, nie wszyscy znają pojęcie kultury
@cwlmod: No komis straszny, trzeba przyznać. Nie mówią "dzień dobry" nawet, jak pytałem który to barak gdzie siedzi Pan Piotr. Spotkałem jego szefa, też nie powiedział, spotkałem jego kolegów, też nie powiedzieli. Pełen profesjonalizm. Chamy skończone. Jak na razie takich spotkałem tylko na Juliana Konstantego 2A, 01-237 Warszawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupkesobieciagne: Myślałem że pokażesz jakieś bezpośrednie porównania, a tak to co mam z tych czasów wyciągnąć. Nawet nie wiadomo czy te auto były tuningowane czy nie.

Nie próbuj nikogo tutaj przekonywać, że to auto dobrze jeździ bo tak nie jest. Chyba wszyscy testerzy tego auta zawsze wytykali podsterowność, więc co ty chcesz tutaj osiągnąć?
@kupkesobieciagne: A tam lokata, to ma być zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Jeździ jak fabryka planowała, jeździ moim zdaniem dobrze, po prostu sprzedawca się nie nadał absolutnie do niczego.
@cwlmod: Ze stanów są tylko walone samochody, czy z przodu, tyłu, boku... Po co komu quattro skoro ma #!$%@? połączenia na osiach?
Ze stanów są tylko walone samochody, czy z przodu, tyłu, boku... Po co komu quattro skoro ma #!$%@? połączenia na osiach?


@therifler: To kup Beemke( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przesadzaj. Zwykły dzwon wystarczy by skasować auto w stanach, szczególnie takie stare. Rok temu chyba czytałem jak komuś sprowadzili 2 roczne bmw m2 za 120k. Cena podstawienia pod dom.

Jak ci się nie spieszy to stany są zdecydowanie