Wpis z mikrobloga

Mireczki, które obserwowały tag #wezsielecz

To juz ponad rok od mojego ostatniego wpisu. Pare z was prosiło, to daje znać co u mnie. To co się wtedy działo w mojej pamięci jest już za wielka mgła i ciężko mi sobie przypomnieć jak wcześniej wyglądało moje życie. Z perspektywy czasu wiem jedno - terapia to była najlepsza decyzja w moim życiu. :) Miniony rok należy do najszczęśliwszych jakie pamietam. A to czego nauczyłam się podczas terapii wciąż się we mnie rozwija i dopasowuje do nowych sytuacji jakie napotykam. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć:


Jeśli zastanawiacie się czy pójść na terapie czy po prostu jakkolwiek sięgnąć po pomoc - nie zastanawiacie się, po prostu działajcie. Nie bójcie się tego, pierwszy krok jest najgorszy a później idzie coraz łatwiej. :)

Życzę wam wszystkim udanego życka i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiała już się odzywać na tym tagu. Z fartem mordeczki. ()
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BzdziagwaLujka: chyba już o tym pisałem, ale napiszę to jeszcze raz, że 2 lata temu, dzięki Twoim wpisom, poszedłem na terapię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było po drodze trochę wzlotów i upadków, ale aktualnie mam najlepszy okres w życiu i zaczynam cieszyć się tym, jak jest teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)