Wpis z mikrobloga

Mechanik który pół roku temu #!$%@? mi sonde lambda teraz rozbiegal komuś silnik jak próbował przepalic DPFa xD
Wlasciciel kręci na fcb gówno burze a mechanik straszy sądem XDDD
Dalbym linka, ale grupa prywatna Polacy w Bergen
Są filmiki ze zdarzenia i gownoburza ale wszystko na zamkniętej grupie więc tego xD
#norwegia #motoryzacja
G.....r - Mechanik który pół roku temu #!$%@? mi sonde lambda teraz rozbiegal komuś s...

źródło: comment_1594829860jaN1xU5BJQ2NMpBmhibOlo.jpg

Pobierz
  • 31
Wpis na grupie opisujacy gownoburze

Uwaga na Pana Radomira M. Najgorszy mechanik!! Jezeli chcecie przyjechać autem, a wyjechać na lawecie i zapłacić za to w sumie polecam ;)) Wiem, że zaraz splynie na mnie fala hejtu( jak już zauważyłam przy każdej negatywnej opinii na w/W "mechanika" znajduje się pewną osoba, która na mechanice zna się bardzo dobrze) ale chce ostrzec Was przed tym panem. Ale może od początku. Zapaliła nam się kontrolka
@SpalaczBenzyny: ja byłem bo w 1 miesiacu dupnął mi tłumik w jeszcze polskim aucie i nawet nie zdarzyłem nic odłożyć jeszcze. Ci ludzie też dopiero pół roku są na emigracji z tego co wiem. W Norwegii kwestia jest taka, że narpawy kosztują w #!$%@? i jeszcze trochę i ludzie kombinują ile sie da. Ja za wymianę przedniego tłumika w skodzie fabii 2 zapłaciłem jakieś 650zł xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: jak się zalogujesz w przeglądarce na facebooka to po wklejeniu linka do filmu zmieniasz m.facebook na mbasic.facebook i wtedy możesz pobrać film. A potem już tylko streamable i zbierasz plusy na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cock_Inside: @Kacpoo: mnóstwo systemów żeby temu zapobiec. Olej spala się dosłownie chwilkę, a potem? Najczęściej winą były wtryski oraz pompa wysokiego ciśnienia, która jest na rozrządzie i w momencie gdy już się rozbiegal to dalej było wtryskiwane paliwo. Teraz już tak nie ma prawa się stać bo pompa jest elektronicznie odcinana, zawór na common railu reguluje przepływ. Do tego każdy diesel z DPF ma przepustnice, która sama w sobie jest
@wxx71 to właśnie przez olej silnikowy silnik biegnie. Przed erą dpf tez były przepustnice w dieslach tylko inaczej się nazywały - np. klapa gasząca. W silnikach z pompą wtryskową, był zawór na pompie który odcinał dopływ paliwa, a mimo to nie dało sie zgasić silnika.

Miałem już przyjemność zaduszac Sprintera na cr po awarii turbiny.