Wpis z mikrobloga

@mango: Ja się brzydzę propagandy watykańskiej mafii a jakos mimo wszystko jakos ich akceptuje , przynajmniej dopóki nie wchodzą mi z butami w życie
  • Odpowiedz
Macie na myśli, że nie daj borze na ulicy za rękę złapie się Tomek z Marcinem


@mariano7: Na ulicy nikogo nie obchodzi, że Tomek z Marcinem idą sobie za ręke za to na wykopie i w mediach od rana do wieczora Seba z Januszem muszą wszystkim pokazać, że są gejami.
  • Odpowiedz
@mariano7: heterycy sobie wrzucają zdjęcia z dziewczynami w avatar i codziennie ci mówią jak to fajnie być hetero? raczej nie. Wszędzie nagle moda na tęczę, akcje itd itp dla 2% społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@ItWasATypo: Są szczupli i wyglądają na szczęśliwych, nie znasz się na reklamie?Mieli tam dwóch gejów narysować skoro to nie ich target? (BTW nie wiem jak 2% społeczeństwa może byc czyims targetem ale firmy ostatnio zachowują się jakby to był ich jedyny target) Co ma tęcza do Wiedzmina czy BMW?
  • Odpowiedz
@VrubeL: a nie mogą być szczęśliwi w domu? Muszą się tak z tym wszystkim obnosić? Ja znam parę hetero, która uważa że to obrzydliwe tak się obnosić z tą całą heteroseksualnością i nawet za rękę się na ulicy nie trzymają, bo po co kogoś prowokować
  • Odpowiedz
@ItWasATypo: ale wiesz, że ten chleb to wyjątek a tęczą obecnie jest wszędzie? I jeszcze raz skoro śmiejąca się para nie ma nic wspólnego z chlebem to co tecza ma wspólnego z CDPR czy BMW i na wuj ja tam wstawiali? Wspierają środowisko LGBT? Ok ale pewnie też wspierają głodujące dzieci, niepełnosprawnych itd itp więc czemu nie walna na obrazku dziecka z Afryki? Hajs by sie nie zgadzał? A czemu ww
  • Odpowiedz