Wpis z mikrobloga

Właśnie przeszedłem God of War na platynowo i tak przesiąknąłem tym klimatem, że chcę więcej :D Istnieją jakieś przyzwoite filmy przedstawiające mitologię nordycką? Oczywiście nie mam na myśli marvelowskiego Thora, tylko coś bardziej w temacie God od War, czyli uniwersum, w którym Thor i Odyn są prawdziwymi #!$%@?, sieją postrach we wszystkich 9 światach i wyrzynają niewinnych gigantów. Brutalizm, pożoga i cierpienie mile widziane.

#godofwar #ps4 #filmy #mitologia #playstation
  • 12
Swoją drogą, co się stało z gigantami bo już się chyba pogubiłem? Zginęli? (Jak?) Uciekli (Gdzie?)
W grze widać jakby ciała, a może to posągi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deffyx:
@sodomek:

ale hellblade to zupełnie inny klimat; psychoza, schizofrenia itd. God of War to koksiarskie na**anie ludzi-drzew-zombiakow i lodowych gigantów w różnych wariacjach
+ walki z Valkiriami - to akurat było zajebiste :D ile się przy tym ukląłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deffyx: wszyscy wymarli, został się tylko Loki.
Mimir to chyba tłumaczył, ale grałem ponad rok temu więc nie pamiętam już jak, warto słuchać co opowiada podczas pływania po jeziorze.
@Deffyx w Hellblade zbierasz takie kamienie po których masz opowiedzianą historię z mitologii nordyckiej. Dla mnie to była najfajniejsza część gry. Bo sama gra dość przeciętna.