Wpis z mikrobloga

Witajcie towarzysze, czy ktoś mógłby doradzić jak zrobić odpowiedni airflow ? Chłodnica CPU musi być w tamtym miejscu bo inaczej nie wejdzie, swoją drogą CPU ładnie trzyma temperatury podczas grania w 1440p i ultra detalach, lub w grach CPU-żrących np. cs 300fps - procek nie przekracza 65 stopni. Gorzej jest z GPU bo pod obciążeniem dochodzi do 80+ stopni, przez to komputer cały jest wrzący, naewt guzik do włączania xD
Zamówiłeme na jutro wiatraki na back i top obudowy, obecnie sa defaultowe nzxt, jutro będą 2200rpm Be Quiet'y. Mam nadzieje, że pomogą bo te zwykłe NZXT ponoć nie mają dobrej opini.

Zastanawiam się też czy nie dołożyć wiatraków za front panel, z drugiej strony chłodnicy i tu tez wlasnie pytanie jak powinien zatem wyglądać airflow ()

Załączam fotki jak to wygląda obecnie u mnie + zdjęcia jak ciekaiwe rozwiązał to gość jakiś, u mnie jedyny mankament to brak dziur na front panelu bo gość wyciął je plazmą. Fotki jak to u goscia wyglada w komentarzach.

#pomocy #skladamkomputer #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
s7ut - Witajcie towarzysze, czy ktoś mógłby doradzić jak zrobić odpowiedni airflow ? ...

źródło: comment_1594991902hVJeJMIXU1RZqncf8EGmRv.jpg

Pobierz
  • 56
@s7ut: ale one są głosniejsze od tego arctica za 35zł? widziałeś test? xD
i mniej wydajne
osiągają gorsze temp niż arctic przy 34dB a same mają 38dB
@10129: druga sprawa ten test jest na 140mm ja mam 120mm nie znam sie az tak ale moze to roznica, w necie dobre opinie maja te silentwingsy 3ki 120ki
@preacher303: lepiej chyba niż te NZXT podstawowe, nie ? Czy totalnie #!$%@?łem 190zł na nie ?
I czy dokladac je po drugiej stronie chlodnicy ? Wiecej mocy bedzie imo
@LrPrl: jak chodzi ci o chlodzenie cpu to wiatraki chlodnicy wlasnie wypychaja na zewnatrz teraz powietrze przez boczne dziury na frontpanelu
@preacher303: w sumie racja, w #!$%@? powinno to polepszyc sprawe takiwydmuch bo mi obecnie wlasnie te wiatraki wywiewają to powietrze przez te dziury w obudowie z boku, tylko w sumie to na #!$%@? by je tam dodawali :// no nic jutro będzie rozkręcanie.
dzieki kazdemu za pomoc, jak jeszcze sie pojawią ciekawe sugestie to śmiało piszcie bo do najwczesniej jutro i tak cokolwiek zmienię. pozdro
@preacher303: zrobie stary w #!$%@? bym juz zrobił ale musze niestety opuścić swoją jaskinie i wyjsc z dupa na wino i żojnty, chce juz zeby wieczor był i powrót do nory
@Czarna_ksiazka: o widzisz teraz lepiej to wyjaśniłeś,plusik, a tak to żeś wszedł powiedział swoje i wyszedł. No to faktycznie #!$%@?, ale nie zamienie jej bo ładna. Najwyżej sie podziurawi przód jak typek