Wpis z mikrobloga

@wi1qqqq: kup sobie lekkiego kompakta w słusznej cenie bez durnych aplikacji z nim zintegorwanych. Po pierwsze patrz na wielkość matrycy i ewentualnie zastanów się nad wymiennością i dostępnością obiektywów (ale to bym raczej olał). Lustrzanek nie kupuj (chociaż ja sam mam).
@defoxe: ok dzieki wielkie wlasnie kiedys patrzylem na kompakty jakies i za 1500 juz idxie cos fajnego wyczaic. Polecasz cos szczegolnego? Xd bo to faktycznie siara robic telefonem tw foty tutaj a tutaj tyle zajebistych miejsc sfary tu tak pieknie ze malo dupa nie peknie xD
@wi1qqqq: nie ze siara ale w takiej rozdzielczosci to nie ma sensu. Weź to powiększ na komputerze i zobacz jaka kaszana. Dokładnego modelu ci nie polecę, bo nie śledzę sprzętu - warto iść pobawić się aparatem w jakimś sklepie. Porobić zdjęcia ze swoją kartą i porównać. Jedno jest pewne, przepaść między super aparatem w telefonie, a zwykłym kompaktem jest wielka i nigdy się nie wyrówna. Zwyczajnie matryca w smartfonie jest zbyt
@Shigella_: idz na fizjoterapie :D ja moze z 10 miesni bym wymienil jakbym sie skupil :D a tu mnie po raczkach caluja za moja prace xD w Polsce musialbym zrobic z 5 kursow za 40kola zeby dostac prace za 1800zl xd