Wpis z mikrobloga

w jakiej branży? jeżeli to nie tajemnica oczywiście, w snsie co robiłeś w korpo i co teraz? bo domyślam się, że teraz jesteś na swoim


@prosty_banan: Tu wdałem się w szczegóły :) https://www.youtube.com/watch?v=1XNL-DohB2s

TLDW - meble high-end do biur. Branża nie posiada standardyzacji edukacji i jest zlepkiem ludzi z różnych branż i poziomów doświadczenia przez co potrafi być bardzo frustrująco, szczególnie gdy jeden fotel kosztuje £600 a masz ich 200 w
  • Odpowiedz
Dokładnie, mam znajomą, której uśmiech od zawsze nie schodzi z twarzy i już przed 30stką miała dużo zmarszczek, taka cena szczęścia :p


@pianinka: Czasem trzeba za to jeszcze zapłacić cenę bycia postrzeganym jako creep :) Ale wolę tak niż...
  • Odpowiedz
kurcze, 37 lat to chyba razem macie


@ponurytraktorzysta: Przerażające, że ludzie myślą iż 37 lat to już starość ;) W tym wieku nadal da radę znaleźć wielu profesjonalnych sportowców!

Chociaż rozumiem, bo znam 40 latków wyglądających jak stare dziadki. Niemniej nigdy nie chodzi o geny, czy urodę. Wszak i ty piękny nie jesteś ;) Chodzi o dbanie o siebie i pracę nad sobą.

Moja prababcia mając 66 lat była brana na
  • Odpowiedz
@silentpl: wyglądasz jaki taki oczytany pozytywny ziomek, który zawsze powie coś pokrzepiającego i którego chętnie się zaprasza na wypady, a Twoja kobieta jak taka poukładana towarzyszka, która nie zadaje niepotrzebnych pytań tylko po prostu rozumie i zawsze rzuci jakąś ciekawostką

tak dobry wygląd w wieku 37 lat jest w Polsce nielegalny, ale mimo to trzymajcie się ciepło, 5
  • Odpowiedz
co to znaczy “unikania smieciarki”


@wlkp69: @varsaviak: To takie powiedzenie wykopowe, że jak masz urodziny to jesteś tak stary że już po Ciebie jedzie śmieciarka (bo uważasz się za śmiecia). Humor auto-deprecjonujący na wykopie zawsze w cenie.
  • Odpowiedz