Wpis z mikrobloga

@R187 dobrze to ja już będę uważał i sprawdzał każdego użytkownika na stronie ze śmiesznymi obrazkami, którego plusuje.

Jest mi bardzo wstyd i chciałbym przeprosić całą rodzinę oraz ludzi, którzy poczuli sie urażeni.
  • Odpowiedz
na #!$%@? mnie wołasz


@taraqui: Bo zaplusowałeś wpis który oskarżał mnie o "dementowanie" zmanipulowanych znalezisk, sugerując, że to moje dementowanie nie jest rzetelne, ale gdy poprosiłem autora o wskazanie chociaż jednego mojego takiego dementującego wpisu, w którym bym się mijał z prawdą, to autor tego wpisu usunął mój komentarz i zaraz potem dodał na czarną listę, więc nie mam okazji pokazać tego pod jego wpisem, więc wołam do swojego - dlatego.
  • Odpowiedz
@R187: ale kisnę, z wykopków oburzonych że ich wołasz

hurr durr na #!$%@? mi pokazujesz, że plusuję kłamliwe gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)


a potem pewnie będą pisać, że to lewaków nie obchodzą fakty dx
  • Odpowiedz
@R187: Nawet nie podałeś linka tak byśmy sami mogli ocenić twoje dementowanie. Poza tym jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie. Tu i tak prawie nikt nie kojarzy poszczególnych nicków, szczególnie takich jak twój.
  • Odpowiedz
@R187: dobra skończ się tak wybielać, aż wszedłem an twój profil i każdy komentarz w znalezisku nieprzychylnemu LGBT to atakowanie kościoła/'prawactwa', typowe "A u was murzynów biją", a teraz nagle zgrywasz męczennika xD
  • Odpowiedz
@taraqui: Gdzie konkretnie to "atakowanie kościoła i prawactwa" i "a u was murzynów biją"? Pokaż przykłady to się do nich odniosę.
  • Odpowiedz