Wpis z mikrobloga

W piątek byłem w siódmym niebie gdy w końcu udało mi się spędzić wspaniały cały dzień z pewną różową, pisaliśmy już dość długo a od jakiegoś czasu regularnie staraliśmy się ze sobą spotykać. Na ostatnim spotkaniu mocno spontanicznie wyszło że ją przytuliłem do siebie a następnie złapałem delikatnie za rękę (nigdy nie byłem wobec niej nachalny, wszystko na spokojnie). Spacerowaliśmy tak do końca dnia a gdy naszła pora pożegnania się stwierdziłem że zaryzykuję i ją pocałowałem, ona się uśmiechnęła do mnie, nie było w ogóle po Niej widać jakiegoś odruchu obronnego czy cokolwiek. Jednak od tej pory mam trochę wrażenie że ma do mnie jakby dystans? Mija 2 prawie 3 zaraz dzień a mam wrażenie jakbym to ja ciągnął rozmowy...eh przewalone uczucie :/ Myślałem że mi się uda coś zmienić w moim życiu a chyba wyjdzie jak zawsze, na dodatek ja ciągle o tym myślę i zastanawiam się co jest nie tak...a może to tylko moje głupie i przesadne do granic możliwości rozmyślenia? Sam nie wiem, ale od niedzieli jestem psychicznym wrakiem człowieka. Za bardzo się tym wszystkim przejmuję :/ Może po prostu jednak po czasie stwierdziła że ja to jednak nie to czego chcę? Z drugiej strony mogła odrazu powiedzieć...a idę spać bo pie**ielę głupoty.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 12
@Kadet20: Przykre, widocznie ona jeszcze tego nie czuje albo z jakiegoś powodu trzyma się na dystans. Może kiedyś angażowała się zbyt szybko i teraz boi się powtórki. Albo tak jak @Felixu opisał, spotyka się nie tylko z tobą, co może się objawiać właśnie mniejszym zaangażowaniem. Paskudna praktyka, ale jednak niestety dość powszechna. Pogadaj z nią szczerze, zapytaj wprost, w którą stronę to zmierza.
@Kadet20: Nie pisz do niej przez tydzień, a później zaproponuj spotkanie. Jeśli odmówi to jej się nie spodobałeś- zdarza się, bardzo mi przykro jeśli tak będzie, ale nic z tym nie zrobisz. Kobiety postępują czasem instynktownie, ona sama nie wie dlaczego ktoś się jej spodobał, a kto nie.
@Felixu nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Jak się z moim niebieskim poznaliśmy na Tinder to pisałam i umawiałam się tylko z nim.

@Kadet20 zaproponuj kolejne spotkanie i zobacz jak zareaguje.