Wpis z mikrobloga

  • 3725
Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu - mieszkam na wsi, ogarniam sobie powoli grunt, drzewka, ogródek, mała rozporóweczka. Wychodzę z psem na dwór i coś jest nie halo. Chwila otrzeźwienia, nosz #!$%@? krowy, znowu krowy! Zniszczony basen, zniszczony ogródek, wszędzie ślady #!$%@? bydła. Właściciel odrzuca połączenia? No trudno, dryń dryń, panie policjancie? Zniszczenie mienia chcę zgłosić!

Będę informować na bieżąco co i jak.

Wiecej zdjęć niżej.
Waderra - Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu...

źródło: comment_1595303377hVdFFWz4KHNoN9USmuBoGC.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
@Waderra pani redaktur bo łun te krowy czymo, bez wterynarza proszem sobie wyobrazić i łunę chodzom samopas proszem paniom. I jak mam dziecku powiedzieć, że się nie wykompie w basenie bo siiii jest albo, że nie zje truskawkow?
  • Odpowiedz
@dyzmund: Jakby był pierwszy raz to próbowałbym się dogadać, ale nie odpuszczał. Z jakiej racji ja mam mieć straty, bo ktoś własnego interesu nie upilnował? To tak jakby koparkowy sprzętu nie zabezpieczył, a ten zjechał i rozwalił altankę/skalniak cokolwiek. Jego praca, jego odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@a231: Najlepsze co możesz zrobić to zaprzyjaźnić się z tym psem. Dać mu czasem coś do jedzenia dobrego. Mieć jakieś zabawki dla niego. Wtedy jak sąsiad zobaczy ze jego psu lepiej u obcego to #!$%@? go strzeli i #!$%@? taki płot ze nawet komar od niego nie przeleci do Ciebie
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: to chyba jakieś podkarpackie zwyczaje komunistyczne xD


@PhoenixSoul nie wiem, możliwe.

@Wyrelworelowany: Kolejny półmózg.


@wam116 piszę debilu o mentalności ludzi, nie jakie jest moje pojmowanie tematu

@Wyrelworelowany: Aha, a jak zostawiasz portfel w miejscu publicznym, to zgadzasz się, żeby Ci z niego brali hajs? xD


@Arctic_Slav nie, tak samo jak nie zgadzam się na wchodzenie na mój teren. Popytaj ludzi na wsi czemu tak robią, albo pomyśl sam.
  • Odpowiedz