Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić jakąś tanią witaminę D3+K2 i akurat zobaczyłem link do WK i tak się zastanawiam. Czy ich lekko nie po***ało? xD W większości firm które na rynku są dłużej niż WK na YouTubie taka witamina kosztuje minimalnie 2 dychy taniej. Ja rozumiem, że marka itp. ale ich witamina na pewno jest dokładnie taka sama jak u innych firm a taka różnica w cenie to ostra przeginka. Nie wierzę, że ktoś potrafi tak przepłacać.
#wk
Nekros97 - Chciałem sobie kupić jakąś tanią witaminę D3+K2 i akurat zobaczyłem link d...

źródło: comment_159531152008tFz78woQR03pwqmKBcpq.jpg

Pobierz
  • 8
@Nekros97: ja sie zastanawiam czy ludzie na wykopie żyją w prawdziwym świecie. Tak działa marketing, wypracowali sobie markę więc mogą takie rzeczy sprzedawać po takich cenach. Nie chcesz, nie kupuj i nie wylewaj swoich żali na wykopku
@Nekros97: Myślisz że dzieciak czyli główny target WK będzie szukał alternatywy? Nie, on chce WK od swoich idoli których śledzi w internecie i gdyby mógł wysłałby im całe kieszonkowe w donejtach i #!$%@? go interesuje skład, #!$%@? go interesuje cena, ma być dzik.
Dlatego ja ich szanuję bo widzom by wcisnęli nawet kurczaka który nie miałaby w sobie grama mięsa. I się dziwię że jeszcze nie zaczęli doić widzów wciskając im