Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostały mi dwa lata życia w #techbaza i mam w #!$%@? roboty (EE08, EE09, matura, własne projekty). Od kilku godzin zastanawiam się od czego zacząć i jak to wszystko rozplanować w czasie. Nie twierdzę że egzaminy zawodowe to jest coś mega ważnego jednak moim zdaniem lepiej mieć niż nie mieć. Tak samo jest z maturą, a potem ze studiami (nadal nie mam wybranego kierunku). W sumie to nie wiem po co wam o tym pisze, ale jakoś tak mnie natchnęło. Dziękuję za możliwość wypłakania się.
#matura #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f170a4583e35d1fc753bfe0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania Można powiedzieć że jestem w tej samej sytuacji. Zamiast pisać wypociny trzeba po prostu się zająć czym kolwiek co Ciebie interesuje. Jeśli masz za rok EE08 to zacznij przerabiać materiał, jeśli masz go w dupie to zajmij się programowaniem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem na ile się przydaje technik w IT, ale ja bardzo żałuję że się przeniosłem z elektryka do liceum. Uwierz że w życiu na prawdę różnie bywa i nieraz najlepsze plany ch*j strzela. Gdybym teraz miał ten "fAcH w rEkU" bez problemu znalazłbym jakąś ambitniejszą robotę i szedł na zaoczne robiąc papier i zdobywając doświadczenie w zawodzie.