Wpis z mikrobloga

A co jeśli Bóg stworzył człowieka z przodem na tyle i z tyłem na przodzie co oznacza że oczy mamy jednak z tyłu?


@josedra52: W którejś kulturze/języku (chyba z Madagaskaru) w czasie człowiek porusza się tyłem. Argumentacja w sumie logiczna, przeszłość widzimy, a przyszłości nie, więc musi być za nami.
@zjadacz_Cebuli

@vvertoi tak, wiem wyszedłem na debila bo nie czytałem jej książek. Ale takie cytaty nie przekonują mnie żebym jednak się nimi zainteresował


To się zainteresuj, a nie zachowujesz się jak burak.
tak, wiem wyszedłem na debila bo nie czytałem jej książek. Ale takie cytaty nie przekonują mnie żebym jednak się nimi zainteresował

dlatego mam ból odbytu bo są lepsi od niej.


@zjadacz_Cebuli: Masz prawo mieć własną opinię, niemniej posiadanie opinii "są lepsi od niej, ale jej książek nie czytałem" to opinia bez pokrycia ¯\_(ツ)_/¯
Pewnie są lepsi, ale skąd możesz wiedzieć, jeśli jej książek nie czytałeś? : >

edit: @vvertoi: Ah,
@zjadacz_Cebuli: Co za #!$%@?... człowiek ma oczy z przodu (jak każdy inny drapieżnik), aby móc ocenić odległość między sobą, a potencjalną ofiarą. Gdyby człowiek nie był mięsożerny, a roślino żerny, to miałby oczy w okół głowy, żeby móc wypatrywać drapieżników.
To wypowiedź bohatera (nawet nie narratora) książki, wy niedouczeni i półpiśmienni kretyni, a nie prywatny pogląd czy eseistyka Olgi Tokarczuk. Do tego, jeśli wierzyć wyszukanym na szybko informacjom których nie chce mi się weryfikować, została zaczerpnięta z Majmonidesa. Rozumiecie w ogóle tę różnicę?

Zrobiłem dla was analogiczny portret waszego ulubionego producenta bajeczek o elfach i smokach, tylko zadałem sobie trud wskazania źródła - napiszcie co myślicie o wielkim pisarzu.
Pobierz k.....e - To wypowiedź bohatera (nawet nie narratora) książki, wy niedouczeni i półpi...
źródło: comment_1595436004a2YgqyZz4s487hXTo7qoP3.jpg