Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: mam takiego co ma 5 miesięcy, dużo je, jest bardzo energiczny ale jak bierzesz go na ręce robisz co chcesz. Klocki sadzi konkretne i konkretnie pachną. Wędka do zabawy to jedna na dwa dni. Ale bawi się wszystkim co mu rzucisz. Lubi spędzać czas z ludźmi. Sam przyjdzie wskoczy na kolana albo jak śpisz to położy się obok
@PiersiowkaPelnaZiol: niesamowicie mizialski. Potrafi włączyć kombajn i mruczeć 4h, liżąc włosy Żony. Podaje łapkę, siada (jak wspominałem ma 125 dni, z czego 35 u nas) . Ragdolle to takie kocie psy. Jednak wymaga dużo uwagi (zabawy), w mojej opinii dużo więcej niż przeciętny kot. Z szynszylami (mamy cztery) jest git. Dogadali się.
@Szybkie_Konopie: wszystko potwierdzam. Ragdolle to takie nadmizialskie koty, z którymi trzeba się sporo bawić. Na rękach tryb kot wyłączony i możesz miziać ile wlezie. Co ciekawe wszedzie: po brzuchu, uszku, nosie. 0 agresji. Mizianie level master. Polecam(y).
miej na uwadze, że spokojny kot w hodowli może w domu być mniej spokojny - to kocie dziecko


@Soveliss: zawsze bawi mnie jak jest nitka o kotach i zlatują się różowe - kocie eksperty xd