Wpis z mikrobloga

@Porewit: Pytanie do @Moderacja:

W znalezisku https://www.wykop.pl/link/5616015/sosnierz-do-lewicy-ws-udzialu-dzieci-w-polowaniach/ został usunięty mój komentarz. Było to zdjęcie płodu po aborcji (nawiązała się dyskusja, która dotyczyła aborcji oraz polowań). Zgodnie ze standardem zdjęcie zostało oznaczone jako +18. Nie było ono również opatrzone żadnym wulgarnym opisem. Chciałem uzyskać informacje dotyczące powodu usunięcia powyższego komentarza.
  • 9
@powaznyczlowiek: Jest to zdjęcie z procedury medycznej do tego oznaczone +18. Dopóki medycyna nie jest tematem tabu to raczej w dyskusji można używać takich argumentów. Ktoś się może zgadzać lub nie zgadzać z danym poglądem ale dyskusja powinna być otwarta.
@powaznyczlowiek: Tutaj raczej chodzi o coś innego. Pojawiła się różnica poglądów - pro life vs pro abort. Niestety zaczyna być widać stronniczość dlatego staram się uzyskać informacje co do podstawy regulaminowej usunięcia tego komentarza.
@powaznyczlowiek: Nie chodzi o Sośnierza a o dyskusję z innym użytkownikiem. Wedle niektórych aborcja jest ok ale zabieranie dzieci na polowanie już nie - bo jest to okropne. Jest to hipokryzja. Jedna osoba wrzuciła filmik z polowanie z opisem ja dla kontrastu i pokazania tej hipokryzji wrzuciłem zdjęcie płodu po aborcji (oznaczone +18) z identycznym opisem.
@Porewit: no fajnie nie wnikam, ale takie treści to wrzucaj w PW a nie publikuj w znalezisku, gdzie ludzie weszli poczytać o Sośnierzu lub podyskutować właśnie - na pewno nie oglądać zdjęć jak z sadistica
@powaznyczlowiek: Może częściowo przyznam Ci rację - w sumie nie pomyślałem o tym z tej perspektywy. Aczkolwiek dyskusja, która się wywiązała nie miała nic wspólnego bezpośrednio z Sośnierzem. Hmm, w tym momencie oznaczenie +18 staje się bezużyteczne.