Wpis z mikrobloga

Bo takich rzeczy się nie kupuje na urodziny. Na urodziny prezent powinien być bardziej osobity, a garnek bez okazji.


@janeeyrie: hmm, moja żona uważa że wiertarka, szlifierka, albo nóż to prezent.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Wiertarka to jednak inna kategoria, służy do realizacji hobby. Ja bym się ucieszyła np. ze stopek do maszyny do szycia, bo to coś co robię kiedy mam na to ochotę i sprawia mi przyjemność. Garnek to jednak inna kategoria.

Prezent bez okazji, to mogą być kwiatki.


@wszyscy: Ojej, serio? Szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam. W takim razie przestanę chłopakowi robić niespodzianki bez okazji, bez okazji to najwyżej
  • Odpowiedz
@janeeyrie: To moja opinia, po prostu nie zgadzam się z twoim roszczeniowym „ma być to, tamto się nie liczy”. Dziś jest za dużo konsumpcjonizmu i nawet jak ktoś się wykosztuje na przydatny i sensowny prezent, to „nie liczy się bo cośtam”.
  • Odpowiedz
Bo takich rzeczy się nie kupuje na urodziny. Na urodziny prezent powinien być bardziej osobity, a garnek bez okazji.

@janeeyrie: ja sobie na przykład zażyczyłam na dzień kobiet - mój chłop stwierdził, że jestem najbardziej seksistowską osobą jaką zna ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz