Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrGalosh: #!$%@?, przecież ile razy jako pieszy lub rowerzysta zostałem prawie potrącony przez takie osoby. I to nie dlatego że to one zareagowały, tylko dlatego że ja.
  • Odpowiedz
@kris666123: tylko trzeba wiedzieć jak go obsługiwać :D czeto widzę kierowców rozmawiających z telefonem przy uchu w nowych samochodach w których no musi być głośnik do gadania ale nie lepiej trzymać słuchawkę przy uchu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Najgorzej jak auto wymusi ci z podporządkowanej i musisz ostro zwolnić. Potem wlecze się 30 km/h przez kolejny kilometr. Kiedy masz możliwość wyprzedzić okazuje się, że debil trzyma telefon przy uchu. Ale mi wtedy ciśnienie skacze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheJaster:

tylko dlatego że ja.

Brawo, jako słabszy pieszy powinieneś bardziej się pilnować niż debil na słuchawce w samochodzie.
Niestety ludzie o tym zapominają, bo im wmówiono, że przejście dla pieszych daje żelazną dupę a zapis w ustawie nieśmiertelność, więc mozna się beztrosko pakować pod auto bez upewnienia się, że kierowca nas widzi.
  • Odpowiedz
@MrGalosh: bawi mnie jak ludzie w wypasionych furach, takich serio grubych za >500k zł które powinny mieć wszystko gadają przez telefon przy uchu ( _). Nie ogarniam dlaczego. Nie umieją sobie sparować telefonu z autem przez blutucz?
  • Odpowiedz
@MrGalosh: no dobra, ale ustalmy jedno:
1. Czy polacy są takimi biedakami robakami że nie maja w samochodzie bluetootha ani nie mogą kupić zestawu za 50zl?
2. Czy może są glupsi od huby drzewnej i nie umieją tego skonfigurować?
  • Odpowiedz