Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: M21 z tej trojki ma przynajmniej z 2 polki lepszy wyswietlacz, lepszy aparat i poki nie zmieni sie polityka aktualizacji Szajsunga dostanie Androida 12 a te Xiaomi zostana juz na 10, masz nawet prawdziwego dual sima z tacka na 3 sloty (2x sim + microsd) a te Siaomi maja hybryde (1x sim + microsd) takze nie ma sie nad czym zastanawiac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sophisticated7: ja bym nie wziął m21 ze względu na procesor, dla mnie exynosy dyskwalifikują telefon (tym bardziej że w USA Samsung sprzedaje ze snapdragonami a Europie dają gówno). Note 8 pro ma znajoma i wkurza się na baterie, jej telefon działa krócej niż mój 8T mimo że ma większą baterie, oprócz tego 8T ma w aparacie matryce Sony taka sama jak we flagowcu Mi9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sophisticated7: ja daję opinie o telefonie który mam i używam już pół roku, nawet moja różowa która ma Mi9 zazdrości mi baterii bo ona dwa razy jednego dnia tel ładuje. Wiadomo że nadal jest budżetowy ale ja osobiście nie lubie ekranów amoled (przez zielonkawe refleksy pod niewielkimi kątami). Telefon kupiłem w zasadzie ze względu na poczwórny aparat i NFC, co prawda aparat ma stabilizator cyfrowy ale jeśli nie jesteś youtuberem to
@sophisticated7: Jeszcze jedna rzecz, M21 mimo tej baterii jest mniejszy zarowno od 8T i 8 Pro.

Edit: 8 Pro to jest Mediatek, czyli zamulone aktualizacje lub wogole brak, bez wsparcia nieoficjalnego, gdybys chciala sobie wrzucic Gcam to polowa podstawowych funkcji aparatu nie bedzie dzialac. Slabiutki chinski IPS, telefon typowo pod gierki.
@k3lt: Nienawdze kupowac telefonow. Nigdy nie potrafie sie zdecydowac, ok pod tym wzgledem 8 Pro wygrywa, ale pisales "8 Pro to jest Mediatek, czyli zamulone aktualizacje lub wogole brak, bez wsparcia nieoficjalnego, gdybys chciala sobie wrzucic Gcam to polowa podstawowych funkcji aparatu nie bedzie dzialac. Slabiutki chinski IPS, telefon typowo pod gierki." wiec w sloncu moze byc lipa?