Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz będę kupował smartfona od chińczyka, do tej pory lubiłem przepłacać za markę. Przeglądam sobie modele ze średniej półki, do 2 tysi i zauważyłem że chyba wszystkie modele z dobrym prockiem, np snapdargonem 845, nawet te ze słabszą baterią do 3500 mah, nie mają wejść mini jack albo dual sim... Nie zależy mi na dobrym wyświetlaczu, dobrych zdjęciach, porządnej obudowie czy pojemnej baterii. Chcę mieć tylko procka w okolicach snapa 845, wejście mini jack i dual sim. Może ktoś podpowiedzieć czy jest coś spełniającego moje wymagania? Być może coś mi umknęło...
#smartfon #xiaomi #huawei #htc #oneplus #oppo
  • 11
@dablju_ niet, w obu sklepach masz za każde wydane 500 zł analogicznie 50 i 60zl na kartę podarunkową, więc za dam telefon wychodzi ~1800. Minusem jest to, że są tylko szare
jeszcze wrócisz z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ks2m: ja zbytnio wymagający nie jestem. Chciałem mieć do tej pory dobry telefon porządnej marki dla samego posiadania, nigdy nie wykorzystywałem jego potencjału.

@m76859: F2 ma dual sim i jeszcze lepszy procek od jedynki. Tylko ten wysuwany aparat może być irytujący, dziwna moda w modelach od Xiaomi.

@modzelem: P30 nie ma przypadkiem jakiś ograniczeń wobec googlowskich apek?