Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałbym zapytać Was o opinię na temat kierunku "Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne" na SGH. Wiem, że kierunek wybiera się po roku, ale chciałbym poznać opinie osób, które studiują na tym kierunku, studiują na SGH lub studiują gdzie indziej, ale miały styczność z tą uczelnią. Ciekawi mnie gdzie niektóre osoby pracowały podczas studiów, lub po skończeniu ich i na czym polegała ich praca. Może znajdzie się też osoba, która studiowała na studiach niestacjonarnych popołudniowych, bo takiej opcji też nie wykluczam.

#sgh #wwa #warszawa #studia #studbaza
  • 2
@Czarne_Kamienie parę dni temu obroniłem licencjat. Ogólnie polecam, sporo się nauczyłem. Studiowanie na MIESI daje fajne podstawy żeby samemu rozwijać się w kierunku, który Cię zainteresuje (ścieżek kariery po MIESI jest dużo). Można przejść przez ten kierunek łatwiej lub ciężej, zależy jakie przedmioty dobierzesz. Ja aktualnie jestem na stażu w banku w dziale ryzyka (od stycznia) byłem też na praktykach w konsultingu związanych z analizą danych (w poprzednie wakacje). Jak weźmiesz więcej