Wpis z mikrobloga

@ijones: Wiem, że to gramofon dla DJ'ów, ale z premedytacją zamówiłem taki, bo w tych paskowych #!$%@? mnie czekanie aż talerz się rozpędzi, wymiana paska itp. Tutaj załączam, ćwierć sekundy i są prawidłowe roboty. W przyszłości wymienię wkładkę na bardziej muzyczną niż DJ'ską.
  • Odpowiedz
Około 10 lat temu za tyle kupiłem technicsa sl-1210. Teraz wszedłem na allegro żeby ci takiego wrzucić że mogłeś kupić a one są po 4 tysiące XD

Ogólnie dobry wybór nawet jeżeli będzie służył tylko do odsłuchu.

@Kami3n147:
  • Odpowiedz
@sicknature: Ogólnie to szukałem gramofonu w 100% analogowego. Teraz kurła wszędzie #!$%@?ą ten chłam, czyli przedwzmacniacz RIAA i jakieś kwaśne USB, a potem sieje z tego gówna 50Hz. Wyszło tak, że przystępne cenowo są tylko ten AT i Onkyo CP-1050 i jakoś bardziej przemówił do mnie ten AT.
  • Odpowiedz
@Kami3n147: jak kupowałem dekadę temu to właśnie wchodziły te Audiotechniki na rynek. Wtedy jeszcze na forach ludzie nie wiedzieli co mają o tym sądzić. Miałem dylemat kupić używkę technicsa czy nową AT. Pisali wtedy że technicsa na pewno sprzedam a jak rynek zaleją kolejne klony podobne do AT to z tym zostanę. Czas jednak pokazał że zalewu klonów nie było bo rynek jest dosyć niszowy. Tego Onkyo nie widziałem ale pamiętam
  • Odpowiedz
@Kami3n147 wiem, że dzisiaj takie stanowisko pachnie hipsternią (chociaż ja tak uważałem jeszcze zanim ktokolwiek o nich slyszał) ale moim zdaniem nic nie gra lepiej niż gramofon i płyta winylowa. Ta muzyka ma duszę.
  • Odpowiedz