Wpis z mikrobloga

promocja na livro na zestawy z serii 'super mario' kupujecie mireczki? dodałem wszystkie po jednej sztuce do koszyka (procz alternatywnych strojow mario) i wychodzi 1k... :D
#lego
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@zjembigos pisałem wcześniej mój wysryw o nich. Zamówiłem z jednego i drugiego zestaw. Empik miał szczęście z kurierem, a spakowali tylko w karton, bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Za to Livro to po prostu porażka, był wgnieciony karton paczki jak i sama zawartość bo też wrzucili tylko w karton.

Wysłałem im zdjęcia bo byłem ciekaw odzewu, a co oni na to? Że trzeba odesłać i przeanalizują bo przecież mogłem sam sobie to wgnieść
  • Odpowiedz
@DrPur: kierwa ostatnio zamawiałem zestawy z Amazonu i nie zapakowali nawet w karton a w taki jakby worek papierowy i są lekkie wgniecenia na pudełku, machnąłem na to ręką a powinienem zareklamować, następnym razem na pewno tak zrobię, o ile w ogóle będzie następny raz ;)
  • Odpowiedz
@zjembigos: O proszę, dobrze wiedzieć bo aż czekam na jakieś fajne promocje tam. Polecić szczerze to mogę #alto - to jak spakowali Plac Zgromadzeń to aż żałuje, że nie zrobiłem zdjęcia, coś pięknego i jakaś firma z Koszalina jak dobrze pamiętam, na allegro sprzedają.
  • Odpowiedz