Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, spotkal się ktoś z Was może z czymś takim, jak uczucie odrealnienia, "omamów" wzrokowych (nie wiem jak to nazwać, np patrzę się na monitor i wydaje mi się on zajebiście wielki, albo czuje takiego zooma patrząc), albo idę i wydaje mi się jakby moje ciało chodziło samo tak jakbym z automatu wykonywał te wszystkie ruchy. Efekty pojawiają się u mnie po paleniu #wykopjointclub i utrzymują się jakieś 2 tygodnie, później wszystko wraca do normy. I obojętnie czy wezme tylko 2 buchy, czy upale się jak świnia, to występują te efekty. Najciekawsze jest to, że dopadają mnie one już po paleniu, jak minie cała faza. Raczej nie chodzi tu o jakość palenia, bo miałem okazję palić z własnej hodowli i było to samo. Miał ktoś z Was tak samo może?
#narkotykizawszespoko #marihuana

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1cb011b04e5f65ae866f4c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że próbujesz opisać derealizację/depersonalizację. Miałem to wiele razy. Czasem dopada mnie to w delikatnej formie gdy jestem bardzo zmęczony, niewyspany i tak sobie siedzę. Odrealniam się wtedy ciutkę. Po marihuanie to uczucie jest mocniejsze. Po LSD natomiast to uczucie jest tak zajebiście silne, że aż czuję się wyrywany z rzeczywistości.

Nie powiedziałbym, że jest to cokolwiek groźnego i dopóki występuje jako skutek zażywania jakiś tam substancji to
@AnonimoweMirkoWyznania: być może ale mnie nikt nje zdiagnozował, mówili że koszmary w wielu dziecięcym są normalne ale cholera w sumie wie ¯\_(ツ)_/¯
BTW miałam też znacznie gorsze np polane z krzyżami na których są ukrzyżowani moi bliscy i te krzyże się co jakiś czas zapadają pod ziemię ( ͡° ʖ̯ ͡°)