Wpis z mikrobloga

siema, planuje pierwszy raz candyflipa i mam pare pytan. Brałem kilka razy juz kwasa(najwiecej 200uq) i emki sporo ale teraz chcialbym spróbować razem. Czy 200uq i kolo 120mg mdma(połowa pixy) to dobry mix na 1 raz? W jakim odstepach czasu brac i w jakiej kolejnosc? myslalem nad kwasem i powiedzmy po 2h dorzucić emke. Czego się mogę spodziewać i jakie sa roznice w porównaniu do samego kwasa. Trip ze znajomymi zadbam o dobry s&s napewno. Koleżanka bedzie brac pierwszy raz lsd i pytanko czy 200uq nie bedzie dla niej za duzo(brała mdma wczesniej tylko i w sumie chwaliła)? i jeszcze czy benzo faktycznie zbija faze po lsd? warto je zabrac nawet dla samego komfortu znajomych? wszystko testowane wiec chill
#narkotykizawszespoko #lsd
  • 6
  • Odpowiedz
@PplePpl:

1. na pierwszy raz wrzuć około 80 mg najlepiej godzinę, półtorej po wrzuceniu kartona. Chwile po tym jak wejdzie.
2. Candyflip dla mnie jest tak 5x mocniejszy w doznaniach od samego kartona. Opór intensywnie, przepalany ziołem potrafiłem tripować około 15 godzin.
3. 200 ug na pierwszy raz może być sporo. ale myślę że, da rade :)
4. Benzo zbija karton.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
Pzdr
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NieUmiem dzięki, myślę żeby już pod koniec tripa złapać parę buchow, da radę na spokojnie?(oczywiście w zależności jak będę się czuł, powinienem sam określić czy dam radę)
Jakiś radler mało procent też powinien być okej powiedzmy po peaku już
  • Odpowiedz
@PplePpl: Da rade na luzie, zioło podbija więc na peaku jak bedzie mocno to nie pal, potem jak troche zejdzie to możesz śmiało zapalić, znowu zacznie się ruszać :)
Alkohol imo też zbija, jednego razu, jadłem 300 ug, przepalane ziołem i po 6-7 godzinach zacząłem pić, to przy 4 browarku przebił się alkohol i bomba zeszła.
  • Odpowiedz