Wpis z mikrobloga

@wojna_idei już pisałem komentarz kiedyś do tego samego obrazka ale powtórzę. Lewica wie że korporacje to nie przyjaciele i liczy się tylko zysk. Mówienie że takie obrazki przedstawiają całą lewa strone to jak mówienie że sebki buk honor ojczyzna spod bloku to cała prawica. Dodatkowo odwracając ten obrazek mamy typowego gościa który mówi love capitalism którego potem dupa piecze że firma ustawia sobie tęczę aby maksymalizować zyski.
@wojna_idei: przy kazdej takiej akcji, gdzie firma zmieniała swoje logo na tęczowe czy coś w tym stylu, nie widziałem ani jednego lewaka, który stwierdziłby:

kurdebele ale super firma, teraz na pewno kupię ich produkt ʕʔ


Za to widziałem tabuny prawaków, którzy dostali okropnego bólu dupy i krzyczeli:

Hurr durr od teraz kupuję tylko od konkurencji/anuluję subskrubcję, już ja im pokażę, nie dostaną moich 14 zł (
@Painting-colors-in-the-dark jak kogoś to nie obchodzi to raczej trudno żeby świadomie identyfikował się na osi politycznej. Racja nie ma jednej lewicy, to był trochę taki skrót myślowy odnoszący się do lewicy która nie lubi kapitalizmu i nie jest dzieckiem 13-16 z Twittera która tam wylewa swoją nienawiść do tej doktryny a potem chwali się nowym iPhonem bo chyba takich ludzi OP przedstawił jako lewicę w tym obrazku
@Defined: jakbym ja ćpał to co dają to już bym #!$%@? sobie dyndał w powietrzu xD po takim #!$%@? w mózgu to #!$%@? xDDDDDDDDDDD ale rozumiem mlodych cpunow są młodzi, wolni niezależni czy zwarci i gotowi jak tam to się mówiło
umówiłem sie do terapeutki niby wyjątkowo na 20 w środę i #!$%@? nie wiem od czego jej zacząć
czy ktoś pierwsza liga samar czy ktoś #!$%@? steryd
to jest chore