Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 245
@Pakq: ale się #!$%@? nudno pisze z takimi laskami. Faceci zazwyczaj z depresją piszą lub próbują pisać normalnie, a taka odpowiada 1 słowem na każde twoje zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Aj panowie... jeszcze żebym sam napisał do niej pierwszy to zrozumiałbym taką sytuację ale tutaj p0lka sama zaczęła rozmowę i w taki sposób ją kontynuuję...@cymrev: @acetone: @dotdot: @smoczewski:
  • Odpowiedz
@Pakq:
Tak jak wyżej już napisali - usuń parę, bo już nic z tego nie będzie. A jeśli chcesz feedback na przyszłość to proszę:

Jak już odpowiedziała że "ciężko" to nie trzeba było drążyć - zadaj sobie pytanie, czy chciałbyś rozmawiać o negatywnych emocjach? Zmiana tematu o 180 stopni - dążysz do uzyskania od niej jakiejkolwiek dłuższej odpowiedzi, inwestycji. Piszesz coś w stylu "Dobrze że znam się na poprawianiu humoru". Wówczas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Acidiscus: dzieki mordeczko za ten esej z którym się zgadzam w 90% a co do pięknego wieczoru to starałem się być bardziej kreatywny. Większość p0lek ma wpisane "tylko nie zaczynaj od co tam" takze poszedłem w0 te stronę
  • Odpowiedz
@Pakq: Wiadomo że zaczęcie od "hej co tam?" jest słabe, dlatego warto to lekko rozbudować, ale bez przesady. Im bardziej komplikujesz tym bardziej odpychasz od siebie dziewczynę. Każdy próbuje na siłę jej zaimponować, Ty tego nie rób. Zawsze najlepiej nawiązać do zdjęcia, albo opisu, ale w 3-4 słowach. "fajne skarpetki ;) Jak mija wieczór?" itp. Jeśli ma choć odrobinę rozumu to dostaniesz odpowiedź w 1-2 zdaniach. Potem już leci i możesz
  • Odpowiedz
@Acidiscus:
Bez kitu ale nikt już bardzo dawno mi tak nie obrzydził współczesnych kobiet jak ty. I to tylko dlatego, ze uważam ze cała twoja wypowiedz ma dużo sensu i możesz, niestety, mówić jak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pakq: po co w ogóle ciągnąć rozmowę z kimś, kto od samego początku tylko "odpowiada", a sam /a nie raczy zbudować wypowiedzi z "?" na końcu ;)
  • Odpowiedz
step 1 -> usuń parę

step 2 -> szukaj dalej

polecam


@cymrev: A nie lepiej po prostu od razu zaproponować spotkanie i dopiero wtedy albo się zgodzi, albo nara. Może nie każdy lubi pisać przez komunikatory. Tym bardziej że z tego pisania w zasadzie nic nie wynika, jeśli na żywo nie będzie żadnej chemii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pakq: zgadzam sie, ze glupia p0lka, ale jak sama zaczela rozmowe, to po co wyskakujesz od razu z elaboratem? Przeciez pilka byla po jej stronie. Po drugie jak juz 2-3 razy odpisala jednym slowem to piszesz grzecznie, ze troche cie nudzi ta rozmowa i usuwasz pare. Tak bym zrobił, no ale ja nie uzywam tego gowna
  • Odpowiedz