Wpis z mikrobloga

Jeździliście do #turcja z #coraltravel ? Do tej pory byłem w Turcji jedynie za pośrednictwem #rainbow i jestem zadowolony, ale widzę, że Coral ma atrakcyjniejsze ceny, a po zdjęciach wyglądają hotele dobrze. Jakieś opinie o tym biurze albo polecany hotel :D?
#wakacje
  • 3
@Devih mogę dać radę jeśli chodzi o szukanie dobrego hotelu. Sprawdzaj hotele z oferty biura na tripadvisor, w zdjęciach jest sekcja ze zdjęciami zrobionymi przez turystów i widać jak pokoje wyglądają naprawdę. W komentarzach da się wychwycić smaczki typu dodatkowo płatna klimatyzacja (prawie ostatnio klepnęłam hotel z płatną klimą 10 euro/dzień xd) i inne dziwne rzeczy, których by się człowiek nie spodziewał :) Oceny hoteli na stronach biura podróży są raczej zawyżone,
@Devih: i co poleciales z coral? bo wlasnie szukam czegos i w tych terminach maja konkurencyjne ceny w porownaniu do tui czy rainbow (itaka nie ma w ogole nic fajnego). czytam same kiepskie komentarze o coral i sie waham....

dziwi mnie ze np w tui trzeba doplacac za transfer z lotniska i na lotnisko...
@dorotka-wu: Nie. Pewnie biuro jak biuro. Hotel trzeba sprawdzić w kilku źródłach. Komentarze w biurze podróży mogą być przekłamane. Polecam tripadvisor, booking i jakieś tureckie odpowiedniki. IMO nie ma co brać mniej niż 5 gwiazdek. Gwiazdki tureckie nie odpowiadają polskim. Ja byłem w 5*, było ok - czysto, dobre jedzenie i wgl, ale na standardy polskie to bym powiedział między 3 a 4. Chociaż pewnie można znaleźć i 3* hotel, który