Wpis z mikrobloga

Urofuragina nawet po 3 tabletki ja brałam 3x dziennie, pod kołderkę i dużo pić, najlepiej cieplej herbatki z cytryną albo samą wodę z cytryną, po wypiciu 2l powinno przejść, w skrócie: pić i zająć czymś głowę, nie biegać co minuta do łazienki, tylko jeśli się uda to np. co godzinę, kiedy nazbiera się dużo moczu. Chodzi o to żeby przepłukać pęcherz tym nowo wyprodukowanym moczem, w którym będzie tez już działać ta
@Michalinaaa: przecież obecnie mamy telekonsultacje i istnieje coś takiego e-recepta.

Lekarza na oczy nie musisz widzieć, kod wyślą ci smsem a ereceptę zrealizujesz w każdej aptece w Polsce.

To nie czas na polsrodki i czekanie na przejdzie. Nieleczone zapalenie może mieć bardzo groźnie konsekwencje.
@Michalinaaa urofuraginum pomoże doraźnie. Właśnie jestem po tym samym.... Najpierw tydzień antybiotyk, a później 3 tyg furaginy. Bieliznę gotować i prasować. No i zalecane dużo picia w tym mogą też być herbatki ziołowe. Lekarz doradził też robienie nasiadówek np. z kory dębu.... Ale kto na czas na takie rzeczy