Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mój narzeczony jest toksyczny? Pokłóciliśmy się, na następny dzień pod wieczór (przed 22) wyszlam na chwile pogadać z przyjaciółmi, nie było mnie 30 minut. On kończył pracę o 22, jak przyszlam do domu to okazało się, że on jest na mnie obrażony, bo ja POWINNAM za nim czekac, aż on wróci do domu i powinnam się umawiać z nimi wcześniej (to był spontan) a nie jak on wraca z pracy bo mnie wtedy nie ma. Na moim urodzinach rozmawiałam ze znajomymi na balkonie,to co 15 min przychodził i na mnie krzyczał,ze mam wracać do środka. Cały czas mówi, że mam się zmienić i ze mamy iść do psychologa,żeby mi ktoś wytłumaczył, że on ma rację z tym czekaniem za nim w pracy. Nie wiem co robić:(.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2163b67b115fe4bd875e28
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 23
skąd wniosek, że OP jest atencjuszką?


@qcrimson: Typ jej nie szanuje, widać że jest jebnięty i ma coś nie tak pod kopułą a ta z nim dalej jest i nie wie co ma robić. A później będzie latać po marszach że 90% kobiet jest ofiarami przemocy domowej.
Suchypasztetnadnietransformatora: I co my mamy po streszczonych dwóch sytuacjach dać ci diagnozę XD? możesz być walnięta ty i może być walnięty on, skąd my mamy to wiedzieć czy wy się zachowujecie normalnie w życiu, po tym co opisałaś on może mieć świra ale równie dobrze możesz ty mieć świra i nie widzisz w swoim zachowaniu nic złego i dlatego on tak się zachowuje, poszukaj lepiej u was w zachowaniu w życiu
OP: @Alfabet: @10129: @JakTamCoTam: @MMARS: @niegwynebleid: @troloking: @KrzywdaBolesna: @Daleki_Jones: @qcrimson: @ignis84: Faktycznie, sytuacja jest bardziej skomplikowana niż tylko te dwa zdarzenia. Na imprezie urodzinowej, rozmawiałam z kumplami na balkonie, po czym idąc do łazienki zaczął na mnie ku*wować, że mam "isc w uj na ten balkon" przy wszystkich znajomych, po czym nazwał mnie zimną samicą psa. Od zawsze był zazdrosny, ale