Wpis z mikrobloga

Wykop,
Jako młody napalony pryszczaty człowiek, chciałbym wymienić pasek klinowy w swoim samochodzie Chevrolet Matiz (oczywiście czerwony, bo szybszy) ponieważ koszt takiej usługi w mojej okolicy to 120 zł, a myślę, że sam to ogarnę. Chciałbym w miarę możliwości sam mniejsze naprawy robić. Jednakże ze mnie mechanik jak z kozie dupy trąba i stąd moje pytania.
Co muszę mieć? jakie klucze? Czy macie jakiś fajny filmik do tego? Jakieś rady?

#mechanikasamochodowa #mlodykierowca #pomocy #samochody
  • 12
@StukilowaRurzowa: tak jestem Pan,
A chlopak z takim pojeciem jak nie ma nikogo kto mu pomoze i pyta na wykopie o klucz do matiza jest durniem i tyle tylko o tym nie wie.
Druga rzecz ze w pierwszych 3 wynikach google masz wszystko opisane.
Trzecia to to ze nie wymieni tego paska i bedzie pchal auto do mechanika i jak sie zczaja z kim maja doczynienia to skasuja 300 a nie
@Tylko_noc: ale juz sralem z rana
Dziecko, nauka na błedach to mam o o czyms jakies pojecie, szukam o tym informacji i jak mam o tym jakies wyobrazenie to to robie lub pytam kogos kto to robi podpatrze, przygotuuje co potrzebne i robie. To jest nauka na bledach bo jak pierwszy raz zrobie to niedokladnie to nastepny juz bede wiedzial
A tu OP zadaje pytanie typu "jutrobede zabijal i rozbieral świnie,
@Tylko_noc: glupota wynika z nie myslenia jak sie cos dowiedziec, tylko "dej mi "
Ale kompletnie swini nie zrobisz, zbijesz samym nozem do filetowania bo to trzeba jeszcze kilka narzedzi zeby to mialo miec jakis efekt.
Tak samo jak jednym kluczem nie rozbierzesz matiza, choc od biedy mozesz probowac żabkami, a swinie pokroic na kawalki dla psa