Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nadużycie w pracy.
W mojej pracy zdazyła mi się sytuacja, w której ktoś mnie mocno źle potraktował.
Sprawa została zgłoszona do wszystkich możliwych przełożonych i nie mam już kontaktu z osobą która zawiniła. Dodam że za 3 tygodnie mnie już nie bedzie w tej pracy ponieważ planuje kompletnie zmienić miejsce pracy, stanowisko itd.
I teraz moje pytanie
Czy zgłaszać sprawę dalej? Zastanawiam się czy jest sens skoro za 3 tygodnie mnie już tutaj nie będzie.
#kiciochpyta #awantura #pracabaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f23c230c320eaecdaada866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz
kapitan drużyny RFN : Zgłaszaj dalej. Polaczkom nie można dawać żyć w tym stepowoazjatycko-sowieckim przekonaniu, że sprawy kończą się kiedy znikasz z pola widzenia i rozchodzą się po kościach, atakujący żyje długo i szczęśliwie, a ofiara nie otrzymuje przeprosin i zadośćuczynienia, bo to pożywka dla dalszego rozwoju patologii. Jeśli typ znieważył cię jako człowieka to musi za to ponieś konsekwencje koniec kropka. Grać należy do ostatniego gwizdka sędziego jak RFN na mundialu.
  • Odpowiedz