Wpis z mikrobloga

Siema mirki! Jestem klientem różowych od ponad 6 lat i nie długo kończy mi się umowa a warunki zaoferowane przez sieć są żałosne bo nie zyskuje nic za przedłużenie abonamentu a być może będę płacił nawet więcej wiec kolokwialnie stwierdziłem że ich #!$%@? ( @T-Mobile_Polska @T-Mobile ) i tu pojawia się moje pytanie odnośnie @MobileVikingsPL jak jest z jakością internetu w dużych miastach np. trójmiasto bo myślę nad przejściem do nich ale boje się że jako osoba używająca dużo nawigacji będę się #!$%@?ł kiedy będzie mi zrywać połączenie, a po za tym co możecie mi powiedzieć o tym operatorze?

#telefony #siecikomorkowe #tmobile #mobilevikings #gdansk #trojmiasto #kiciochpyta
  • 57
@magiol: Wyślij im wypowiedzenie, wtedy dopiero ktoś z działu utrzymania klienta się zainteresuje i dostaniesz lepszą ofertę.

W ogóle to beka z ofert na abonament na kilka lat - wejdź na strony różnych operatorów i są oferty gdzie masz podobne warunki, ale bezterminowy abonament. A w ofertach na kartę to już w ogóle np. orange flex ma tyle internetu ile chcesz za 30 zł, a jak się nie podoba to przenosisz
@magiol: zajebiste Ci rady dowają, chopie. Nie składaj żadnej rezygnacji, bo później OA może dostać odmowę przeniesienia. A i nie jesteś segmentem korpo żeby do Ciebie dzwonili i po stopach całowali. Kup sobie trzy numery na kartę, sprawdź jak zasięgi i dobierz sobie operatora na podstawie zasięgu, gdyż oferty są mocno zbliżone.