Wpis z mikrobloga

Gram od około tygodnia w W3 po wielu, wielu latach. Postanowiłem przy okazji spróbować poprowadzić audycję, pierwszy raz dzisiaj z komentarzem dlatego było kilka problemów z dźwiękiem i mówię jeszcze chaotycznie. Po pracy lub w dni wolne staram się znaleźć chociażby kilka godzin w ciągu dnia by potrenować zgodnie z założeniami swojego projektu From Warcraft Zero To Warcraft Hero. Udało mi się zakończyć po 75 wygranych elfem oraz nieumarłym, teraz gram ludźmi, muszę się rozegrać ze wszystkimi zmianami i zdecydować jaka rasa będzie moją główną i wtedy dołączę do w3champions ladder.
W związku z tym, że nikt jeszcze kompletnie obcy się u mnie nie odezwał, ani nikt kto nie jest moim znajomym jeszcze mnie nie zaobserwował chciałem przedstawić próbkę ciekawej gry (1 z 17 dzisiaj jakiej zagrałem paladynem pierwszym i z których wygrałem wszystkie, a myślę, że przez większość gry nikt nie uznałby, że mógłbym wygrać).
https://www.twitch.tv/videos/697662651
Z innych ciekawostek przy grach poprzednimi rasami grałem jako jedna z pierwszych gier elfem przeciwko Happiemu raz i z Grubbym dwa razy gdzie byłem bardzo bliski zwycięstwa. Przegrałem wtedy tylko przez kompletny brak obycia jako nieumarły dlatego myślę, że mam odrobinę potencjału i gdy zdecyduję się na swoją główną rasę pokażę ile można osiągnąć systematyczną pracą (zaczynałem elfem gdzie problemem było zrobienie bez agresji przeciwnika creepa aowem, a co dopiero gdy pojawiała się agresja w trakcie). Dzisiaj był mój pierwszy ponad 3 godzinny stream gdzie nie przegrałem na żywo ani podczas rozgrzewki.
#warcraft3 #twitch #w3 #gry
  • Odpowiedz