Wpis z mikrobloga

  • 7
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke Jak zawsze byłem za Samsungiem tak już nigdy nie kupię ich sprzętu. Telefon z dwuletnim wsparciem aktualizacji systemy w 2020 roku, gdzie bez problemu telefon udźwignąłby nowszy system, smartwatche które nie wspierają płatności w Polsce... Nie dziw się, że skoro Samsung ma w dupie Polaków to i działa to na odwrót
  • Odpowiedz
Złego to chyba tylko to że ma niejasne powiązania z chińskim reżimem.


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Uff, całe szczęście że Apple nie ma żadnych powiązań i CIA nie może szpiegować przez jabłuszko! A nie, czekaj...

Z RGiCzem to tylko Skandynawia, UK, Irlandia, Estonia i Szwajcaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widać bogactwo i cywilizację.


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: XD

Pultacie się o to szpiegowanie, mimo że nawet Amerykanom nie udało się nic znaleźć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: @ReDHunter:

Ja przykładowo każdy telefon jaki miałem Huawei po czasie sie zacinal i działał jak gowno. I mówię tu przykładowo o Huawei P9, którego kupowałem na premierę, a pół roku później nie dało się korzystać.
  • Odpowiedz
tak amerykanie nic nie znaleźli i dlatego twierdzą, że huwawei to zgrożenie dla bezpieczeństwa narodowego i przekonuje żeby nie dopuszczać huwawei do budowy sieci 5g


@pierwszy_w_tyl: Dokładnie tak. Sami stwierdzili że nic nie udało się znaleźć, ale na pewno Huawei szpieguje więc ban xD

Za to znalazły się dowody na szpiegowanie przez jabłko: https://pclab.pl/news73461.html

Były duże szanse że Huawei przejmie olbrzymi rynek jakim są sieci 5G, więc amerykanie postanowili wykluczyć Chińczyków
  • Odpowiedz
@venividi: ty za to szczekasz w imieniu chińczyków i robienie laski chińczykom ci w ogolę nie przeszkadza. mam wrażenie, ze ten żart o znaczeniu czerwonej barwy na naszej fladze to nie do końca żart bo zamiłowanie do komunizmu w polakach jest mocne. zgadzam się z tobą, że nie ma dobrych i złych jednak to amerykanie sam nam bliżsi kulturowo aniżeli chińczycy
  • Odpowiedz