Wpis z mikrobloga

@reddin: mam wrazenie ze jestes kobieta bo TOBIE SIE WYDAJE że chłop GRZAŁ, UWAGA ON GRZAŁ swoim samochodem a biedna Pani na rowerze chciala skręcić i ON POWIENIEN JEJ ustapić. Roznie dorze mogła byc #!$%@? i jechała srodkiem
  • Odpowiedz
mam wrazenie ze jestes kobieta bo TOBIE SIE WYDAJE że chłop GRZAŁ, UWAGA ON GRZAŁ swoim samochodem a biedna Pani na rowerze chciala skręcić i ON POWIENIEN JEJ ustapić. Roznie dorze mogła byc #!$%@? i jechała srodkiem


@iredbox: Mi się nie wydaje, ja to widzę i sytuacja drogowa go zaskoczyła za zakrętem.
  • Odpowiedz
@reddin: A ją ta bujnęło że hej - więc zgodnie z prawem które tak cytujesz nie może jeździć rowerem bo musi panować nad pojazdem - w każdym momencie. Ona była na jego pasie - fakt. Reszta twojego wywodu to domysły - nie wiemy ile jechał i nie wiemy czy chciała skręcić.Na moje tą ja bujnęło od siat na kierownicy.
  • Odpowiedz
A ją ta bujnęło że hej - więc zgodnie z prawem które tak cytujesz nie może jeździć rowerem bo musi panować nad pojazdem -


Tak, bo odbiła, rezygnując z manewru sketu w lewo.

w każdym momencie. Ona była na jego pasie - fakt. Reszta twojego wywodu to domysły - nie wiemy ile jechał i nie wiemy czy chciała skręcić.Na moje tą ja bujnęło od siat na kierownicy.


@Kapitan_Wie_Wszystko: Aha czyli ja
  • Odpowiedz
@reddin: 40km/h to on liczy chyba podwójnie, po to są ograniczenia, szczególnie że kierował dzban. Na krętej wsi jechać z taką prędkością to jest ograniczony umysłowo, ludzie przechodza przez jezdnie, można tez natrafić na przechodzące bydło. W Polsce jest mania #!$%@? a potem zdziwko że jest tyle tragedii.
  • Odpowiedz
@reddin w ktorej sekundzie filmu pani skreca, w ktorej sekundzie filmu pania wyprzedza samochod i w ktorej sekundzie widac intencje skretu? :D naprawde halucynacje mozna leczyc. Baba najpewniej po alkoholu ma trudnosci z utrzymaniem prostej jazdy i jezdzi od krawedzi do krawedzi. To sa domysly i mogą byc prawdziwe tak samo jak te twoje.
  • Odpowiedz
Tak, bo odbiła, rezygnując z manewru sketu w lewo.


@reddin: Skąd to wiesz? Moja wersja, że ruszała i ją bujnęło jest tak samo prawdopodobna jak twoja (na poparcie swojej mam siatę na kierownicy która mogła zachwiać jej równowagą).

Aha czyli ja snuję domysły a ty na pewno masz rację i wiesz jak było. ( ͡º ͜ʖ͡º)

To się nazywa hipokryzja.


@reddin: No właśnie nie, obie
  • Odpowiedz
Ja tu widzę niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.


@reddin: Zahamował + on jechał swoim pasem i jeśli ona skręcała - to niestety ale ona wymusiła pierwszeństwo bo to on musiał hamować jadąc swoim pasem ruchu - a to rowerzystka przecinała jego tor ruchu.
  • Odpowiedz