Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 dzień uroplu a my już pokłóceni z dziewczyną... Dodatkowo została przypięta jej przez moimch znajomych łatka aferzystki, która przesadza i szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Poszło o to, ze wczoraj będąc na plaży wypiłem w ciagu godziny 2 piwa i poszedłem do wody. Jako, ze dziewczyna urodziła się nad morzem i mieszkałam tam przez całe swoje życie to zrobiła ma wykład jakie to nierozsądne i niebezpieczne tym bardziej, że piłem na słońcu a nie pod parasolem, że zna przypadki ludzi, którzy potrafaili pływać o wiele lepiej ode mnie, byli po 2, 3 piwach i się topili. Próbowałem jej wytłumaczyć, ze nie ma niewiadomo jak wielkich fal itp. żeby odpuściła bo jestesmy na wakacjach, mamy się fajnie bawić. A ta dalej swoje zebym przynajmniej odczekał jakiś czas i w ogóle.

Wkurzyłem się bo nie bylismy sami ale z innymi 2 parami i wyglądało to tak, że moja dziewczyna mi rozkazuje albo matkuje. Znajomi próbowali przemówić jej do rozsądku żeby odpuściła i po prostu nie przesadzała. Dziewczyny powiedziały jej, ze ich chłopaki też wypiły po 2 piwa, tyle co ja, i one nie robią im afery że idą do morza, na co moja dziewczyna powiedziała "mnie nie obchodzą cudzy faceci tylko bezpieczeństwo mojego". Dziewczyny zrobiły tylko dziwne miny i nic już nie powiedziały.
W ogóle to miał być wyjazd gdzie moi dobrzy znajomi ją poznają bo ona jest bardzo fajną dziewczyną a okazało się, że moja dziewczyna to panikara i sztywniara. Spotylamy sie krótko bo 3 miesiące ale nie znałem jej od tej strony, że ona jest taka mocno trzymająca sie zasad a tu się okazało, że nie przejdzie na pasach jak sekunde temu znienił sie znak z zielonego na czernowy i nie ma żadnych samochodów na ulicy...
Poczułem się nie jak 30 letni facet tylko jak dosłownie małe 8 letnie dziecko, bo tak moje dziewczyna potraktowała mnie przed znajomymi. Później kumple dogryzali mi "ale ta twoja dziewczyna troszczy się o ciebie" gadali tak w prześmiewczy sposób albo mówili "idź zapytać sie o pozwolenie".

Później pod wieczór dziewczyna chciała ze mną porozmawiać o tej sytuacji ale ja jej powiedziałem żeby już odpuściła ten temat no i za bardzo się do siebie nie odzywaliśmy a dzisiaj jak wstalismy rano to między nami też jest dziwnie. Piękne wakacje, po prostu piekne, jutro już wracamy i wyjdzie na to że przez większość wyjazdu się do siebie nie odyzwaliśmy. Cudownie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2806ecc320eaecdaadaf55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 114
@AnonimoweMirkoWyznania:
Może też nie jest rozsądne picie alkoholu i wchodzenie do wody..
Ale z drugiej strony mogła to normalnie powiedzieć a nie robić wojny i to jeszcze przy znajomych głupio z jej strony upominanie Cię przy wszystkich.
A co do tego że związki nie dotrwają do odpoczynku wspólnego..
Odpoczywac ze soba trzeba umieć i Lubiec czy to wakacje czy weekendy czy ciężki dzień po pracy.
Poza tym to wszystko zależy od
A na #!$%@? chlać na plaży? Idziecie w godzinach 10-15 z założenia, bo tak trafia najwięcej ludzi i co o tej 12 już musisz być #!$%@? żeby się cieszyć urlopem?


@SarahC: jak mozna z toba dyskutowac, skoro dla ciebie dwa piwa to chlanie i bycie #!$%@?. 100kg byczek o ktorym piszesz, po dwoch piwach to pewnie wielkiej zmiany nie czuje.
Ty lubisz nineralna, ktos inny tankuje izotoniki, a komus piwo sluzy
@PurpleHaze: Nie wiem czemu tak bardzo chcesz być alkoholikiem jak mój stary ale za to z doświadczenia wiem, że z alkoholikami nie da się dyskutować racjonalnie. Skoro nie widzisz problemu z piciem %%% przed 15 to my co prawda nie mamy o czym rozmawiać.
@SarahC: a jaki jest problem z piciem alkoholu przed 15? Strzelam ze jestes za mloda zeby pamietac czasy jak mozna bylo alko od 13 kupic, wiec skad ci sie to wzielo?

Jest jakas cezura dla np papierosow albo ziola, ze przed konkretna godzina nie mozna?

Probuje z toba racjonalnie dyskutowac, a ty mi z probami bycia [sic!] alkoholikiem wyjezdzasz.

Jestem na urlopie, wypilem triple IPA z browaru koczkodan o 12:30, czy
@PurpleHaze: 9% piwo (jeśli dobrze wygooglowałam( ͡º ͜ʖ͡º)) trudno najwyżej twoje nerki i wątroba ci podziękują jak przesadzisz z ilością ale to już nie mój problem tylko twój( ͡º ͜ʖ͡º)