Wpis z mikrobloga

Co tu jest grane mirki? Ile wam za to płacą? Jak w mordę strzelił - cały dzień na wykopie lukam i tylko 2 wykopaliska z płomieniem nie mające nawet 1k. ( _) Czaicie? 2! Bo na czarno poszły tagi które wolą dzielić naszą społeczność, skłócać, gnoić się nawzajem i robić wszystko byśmy NIC RAZEM NIE ZROBILI bo osobno nie zrobimy NIC WARTOŚCIOWEGO więc trolle włącznie z #polityka i pochodne #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow poszły na czarno, włącznie z trollami typu @Artp00p2 @biliard @artpop @FreakZz @czerkies @PrintScreen @Lukardio @PDCCH włącznie z prawackim ścierwem którego nawet nie chciało mi się pisać

Ale to jest upolityczniony serwis... no i paralogia w postaci #przegryw ehh... po roku nieobecności spierd*lam na #reddit. Żegnam nieciepło bo tu się nic nie dzieje prócz polityki i skłócania społeczeństwa.

Tak, zielonka usuwa konto

#gownowpis #bekazpodludzi #wykop
  • 12
@varres: cóż, mi wystarczą fora security IT więc mam gdzieś wasze ścieki koledzy. :) Zaraz sobie ogarniam czytnik RSS z wiadomościami ze świata IT i security a wy się dalej kłóćcie :)
@KP26: Coś ci się pomyliło. Zresztą wbrew temu, co stoi wyżej, ja nawet nie dodaje tu kontentu (wykop to dodam raz na rok), więc... znowu zong.
I nie denerwuj się tak, zachowaj kulturę i głowa do góry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biliard: Ty to jesteś zabawny. XDDDD Z głupotą się nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem, won na czarno ( ͡ ͜ʖ ͡)