Wpis z mikrobloga

@emerjot: a zebys wiedzial, wlasnie libia pchnela mnie do obserwacji symulatora uderzen nuklearnych. sprawdzilem wszystko co przyszlo mi do glowy, teraz zaczalem zastanawiac sie, ile kiloton musialaby miec atomówka, zeby pokryc teren wszystkich osiedli na ktorych dominuja kibice ŁKSu. no i wlasnie amfiteatr ktory zechcial byc stadionem mi nie daje spokoju teraz, zawsze mi sie wydawalo, ze to sie buduje juz w docelowym miejscu
@asenjo: Nie rozumiem Cię. Dla wyjaśnienia to Twoje zdjęcie przedstawia stan sprzed kilku lat, gdzie budują trybunę, która już dawno działa. Widoczna murawa to stary stadion, gdzie jeszcze jest widoczna Galera po prawej stronie. Zdjęcie wrzucone później pokazuje ukończona pierwsza trybunę i murawę, wokoło której teraz budują resztę trybun. W miejscu starej murawy jest obecnie parking. Po lewo natomiast jest budowa Sport Areny, która obecnie również jest już dawno oddana do
@boctok: Jezioro.. Zastanawiałem się co by się stało gdyby jakiś bardzo bogaty człowiek wpadł na pomysł ugotowania zupy w jeziorze. Skończyłoby się to ogromnym marnotrawstwem żywności, bo zupa w jeziorze łatwo by się pobrudziła dodatkowo wzrosła by cena za paliwo, którego ogromna ilość została zużyta na gotowanie. Dochodzi, więc do sytuacji, gdy człowiek bogaty może swoim kapitałem mocno zaszkodzić innym uczestnikom rynku. Z drugiej strony państwo jest bardziej zdolne do tego
@asenjo: ŁKS a nie "łks". Z brakiem szacunku dużo nie zwojujesz. To po pierwsze. Po drugie z ignorancją i nieumiejętnością korzystania z wyszukiwarki także nie wróżę Ci przyszłości.
via Android
  • 0
@MiHau3 #!$%@? mnie obchodzi zdanie internetowego pseudointelektualisty który w 2020 roku spina dupsko o nazwy własne niepisane wielką literą. Pojedz na jakąś wycieczkę, są wakacje, np do Nowego Miasta Lubawskiego. Taka podróż może pozwoli ci się nie zesrać następnym razem