Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, szukam auta na akumulator dla 1,5 rocznego dziecka. Z tego co czytam to większość jest chińskim badziewiem. Znacie może (macie) jakiś model nie za miliony monet (600-800 zł) który posluży dłużej niż kilka miesięcy? #dzieci #dziecko #zabawki #zakupy
  • 6
@Ishvarta: nie znam, ale ostatnio ze znajomymi myśleliśmy nad tym i wyszło nam, że taki samochód to zły pomysł. Weźmiesz dziecko na spacer, on będize jechał w tym autku, Ty będziesz za nim ganiać. I po tym spacerze wrócicie, Ty będziesz zmęczona ganianiem za dzieckiem i będziesz chciała odpocząć, a on dopiero będzie chciał zacząć się bawić, bo przecież w tym samochodzie się nie zmęczy ( ͡° ͜ʖ ͡
Moi niebieski kupił synowi i jest to bardzo upierdliwe. Młody sam nie ogarnia jazdy, wiec się steruje nim i ręce zajęte ze nawet napić się nie można, do tego jak się rozładuje to trzeba toto pchać (a lekkie nie jest i nie ma wskaźnika poziomu baterii). Kupowany w sklepie https://ragil.pl
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ishvarta: wiesz, ja też o tym w ten sposób nie myślałem i miałem plan na przyszły rok, jak mój bombel podrośnie też coś takiego kupić ;) dopiero kumpel rzucił temat i wyszło nam że to może nie końca być dobre jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CytrynowySorbet: no ja byłam przeciwna ale młody już któryś miesiąc tylko "bruum, bruum" Auta to jego miłość, w naszym może siedzieć ciągle, jak jakieś jedzie to się za nim ogląda. Ale znów - mega energiczny chłopak, teraz biega i pcha albo ciągnie swoje auta, więc się zmęczy. A tak by dupę woził i byłby problem